info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 معرفی تالارها در غرب تهران

معرفی تالارها در غرب تهران

تالارهای عروسی نقش بسیار مهمی در برگزاری مراسم عروسی دارد. همیشه و همواره جا و مکان عروسی برای راحتی مهمان ها، دغدغه صاحبان مجالس بوده است مکان‌هایی که هم برای ماشین مهمان‌ها و هم برای خودشان جای کافی داشته باشد .تالارهای عروسی ساخته شده در نقطه نقطه ایران برگزاری این مراسم را برای مردم آسان تر کرده است. ما در این مقاله سعی داریم راجع به تالارها در غرب تهران صحبت کنیم.

معرفی تالار در غرب تهران

تالارهای غرب تهران

شهر تهران هم مثل دیگر نقاط ایران تالارهای زیبا، قشنگ و لوکسی دارد.  هر کلان شهری و از جمله شهر تهران که بیشتر خانه هایش آپارتمانی است و متراژ بالایی برای برگزاری مراسم خاص از جمله عروسی ندارد نیاز به مکانی برای برگزاری خوب یک مراسم دارد.  برای همین هم در شهر تهران تالار های بزرگی برای راحتی و استفاده مردم ساخته شده است . ما در این مقاله تعدادی از تالارهای موجود در غرب تهران را به شما معرفی می‌کنیم . این تالارها در غرب تهران عبارتند از:

  1. تالار پذیرایی بنیامین

تالار بنیامین در خیابان بهبودی تهران قرار گرفته است.  ظرفیت این تالار چهارصد نفر است. این تالارطراحی زیبا و نورپردازی‌های عالی دارد و در طراحی آن از رنگ قرمز و طلایی استفاده شده است. این تالار جز قشنگ ترین تالارها در غرب تهران می‌باشد.

 

تالار پذیرایی بنیامین

 

  1. تالار پذیرایی ارغوان طلایی

‌تالار ارغوان طلایی با دیزاین و طراحی خاص خود یکی از تالارهای خوب در غرب تهران می‌باشد. این تالار پذیرایی چهار صد و پنجاه  نفر گنجایش جمعیت دارد. تالار ارغوان طلایی پارکینگ اختصاصی ، سالن عقد مجزا ، موسیقی زنده و غیر دارد. تالار ارغوان طلایی یکی از تالارها در غرب تهران می‌باشد.

 

تالار پذیرایی ارغوان طلایی

  1. تالار پذیرایی تخت جمشید

تالار زیبای تخت جمشید در شهر تهران واقع شده و ساخته شده است. این تالار معماری نوین و تازه‌ای دارد . تالار تخت جمشید سقف بلند، محیطی بدون ستون دارد . تالار تخت جمشید سه هزار متر مربع پارکینگ اختصاصی دارد و جز تالارها در غرب تهران است.

 

تالار پذیرایی تخت جمشید

 

  1. تالار پذیرایی مجلل دانیال

تالار دانیال در شهرک غرب تهران قرار گرفته است . این تالار طراحی و دکوراسیون زیبا و عالی دارد . ظرفیت این تالار هفت هزار نفر است. این تالار به عروس و دامادهایی که نزدیک عروسیشان هستند و به دنبال مکانی خوب و زیبا می‌گردند، توصیه می‌شود.

 

تالار پذیرایی مجلل دانیال

 

  1. تالار پذیرایی سناتور

تالار پذیرایی سناتور یکی از زیباترین تالارها در غرب تهران است.  این تالار در بلوار فردوس قرار گرفته شده است. تالار پذیرایی سناتور دو سالن مجزا با ظرفیت سیصد نفره و هفتصد نفره یک تالار بزرپ محسوب می‌شود. تالار سناتور دکوراسیون و طراحی داخلی به‌روزی دارد. این تالار ورودی بسیار بزرگ ، شیک ومجلل دارد. سالن‌های این تالار سقف بلندی دارند.  پارکینگ موجود برای این تالار هم به صورت اختصاصی است. این تالار به تمامی عروس و دامادهایی که به دنبال سالن پذیرایی خوبی در غرب تهران هستند توصیه می‌شود.

تالار پذیرایی سناتور

جمع بندی

برای کرایه کردن هر چیزی از جمله سالن پذیرایی برای مراسم عروسی، باید ویژگی‌های این سالن را به خوبی شناخت و درباره آن سالن مورد نظر مطالعه و تحقیق کرد تا متوجه شد که آیا  با تمامی خواسته‌های ما یکسان است یا خیر.

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *