info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 قیمت گذاری خدمات مراسم عروسی در تالارهای پذیرایی

قیمت گذاری خدمات مراسم عروسی در تالارهای پذیرایی

بودجه بندی هزینه های مراسم عروسی یکی از مراحل مهم در برگزاری مراسم است زیرا خرج کردن بدون توجه به بودجه ممکن است باعث شود تا در آینده شما دچار مشکلات مالی شوید .

نحوه قیمت گذاری خدمات مراسم عروسی در تالارهای پذیرایی

بیشترین هزینه ی مراسم عروسی مربوط به مکان برگذاری مراسم می‌باشد و باغ ها  به دلیل دریافت هزینه بابت ورودی جدا  گران تر از تالارها می‌باشند اما به دلیل سرسبز بودن و قشنگ بودن طبیعی باغ ها نیاز نیست تا بابت دیزاین و طراحی هزینه ای جداگانه داده شود اما درعوض در باغ لازم است تا بابت شمع آرایی و نورپردازی هزینه شود برای محاسبه هزینه می‌توانید قیمت پکیج مثلا نفری 100 هزار تومان ضرب در تعداد میهمانان کنید .

البته مکان تالار هم تاثیر بسیار زیادی بر قیمت دارد مثلا قیمت تالار های مرکز شهر دارای قیمت بسیار زیادی نسبت به تالار های خارج شهر می باشد .

قیمت گذاری خدمات مراسم عروسی

قیمت گذاری خدمات مراسم عروسی در تالارهای پذیرایی

پیکیج شما علاوه بر مکان مراسم عروسی می تواند شامل مواردی مانند شام عروسی ، میوه ، شیرینی ، کیک ، نوشیدنی ، دسر و حتی گل ارایی های خاص و دکوراسیون زیبا باشد اگر همه ی موارد را در پکیج خود قرار دهید درست است که از نگرانی های شما کاسته خواهد شد اما باعث بالارفتن هزینه می‌شود . بنابراین خیلی از افراد این موارد را کم می‌کنند یا خودشان تهیه می کنند .

تالار های پذیرای 10 تا 15 درصد مبلغ کل را به عنوان بیعانه در هنگام رزرو از شما می گیرند و حداکثر تا 10 روز قبل کل مبلغ را از شما خواهند گرفت .

 

آیا تعداد نفرات بر هزینه مراسم عروسی تاثیر گذار است ؟

تعداد نفرات دعوت شده تاثیر بسیار زیادی دارد بنابراین اگر در بودجه محدودیت دارید سعی کنید تا افراد دعوت شده را کم کنید برای این کار می‌توانید بطور مستقیم از افراد بپرسید تا بفهمید چه کسانی به مراسم عروسی شما می‌آیند راه دیگری هم که وجود دارد این است ابتدا تعداد کل کارت دعوت ها رو ضربدر دو می کنیم  چون به طور متوسط هر کارت برای دعوت دو نفر می باشد .

سپس این تعداد را در 33 درصد ضرب می کنیم و با این کار تعداد افرادی در مراسم عروسی حضور نخواهند داشت را پیدا می‌کنیم در مرحله آخر این تعداد افراد بدست آمده را از تعداد کل میهمانان کم می کنیم .

هزینه مراسم عروسی

راه های ارتباطی با اتحادیه تالار های پذیرایی  و تجهیز مجالس :

تلگرام اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس

تماس با اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس

ایمیل اتحادیه تالار های پذیرایی  و تجهیز مجالس

دیگر مقالات سایت ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *