info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 بازگشایی تالارها

بازگشایی تالارها

آخرین گزارشات ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره بازگشایی تالارها منتشر شد:

وضعیت بازگشایی نمایشگاه ها ، تالار های پذیرایی و قهوه خانه ها و همچنین پروتکل های مربوط به آن‌ها به اصناف مربوطه ابلاغ گردید!

آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در نشست دیروز این ستاد، پیرامون بررسی وضعیت ایمن بازگشایی نمایشگاه ها، تالارها و قهوه خانه ها بوده و رئیس جمهور در انتهای این نشست، ابلاغیه های مربوطه را به خبرنگاران اعلام نمود.

طبق این مصوبات مقرر شد که تالارهای پذیرایی با 50% ظرفیت در تمام ایران بجز مناطقی که وضعیت قرمز دارند، شروع به فعالیت نمایند. به گفته رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، دستورالعمل های مربوط به زمان بازگشایی و نحوه عملکرد تالار ها در قالب ابلاغیه ای به رئیس این صنف اعلام گردیده و تمام تالارهایی که مشمول بازگشایی هستند،

موظفند بدون هیچ کم و کاستی تمامی این دستورالعمل ها را رعایت نمایند. ایشان اضافه کردند:

وجود چنین محدودیت هایی مانند همه موارد گذشته برای حفظ سلامت جامعه و مردم بوده و از مردم نیز تقاضا کرد که با تالارهای پذیرایی نهایت همکاری در این زمینه را داشته باشند.

همچنین در خصوص از سر گیری کار نمایشگاه ها نیز اعلام شد که تنها نمایشگاه های تخصصی مجوز بازگشایی مجدد داشته و شرط فعالیت آن ها این است که ورود برای عموم آزاد نباشد؛ به عبارت دیگر تنها نمایشگاه های تخصصی با شرط دعوت محدود از عده ای خاص اجازه فعالیت خواهند داشت و بازگشایی سایر نمایشگاه های عمومی و همچنین نمایشگاه کتاب سال 99 به زمانی که به وضعیت سفید عمومی برسیم موکول گردید.

همچنین حسن روحانی در بخش دیگری از صحبت های خود پیرامون ضوابط و شرایط کاری کتابخانه های عمومی و قهوه خانه ها صحبت کردند و شروع به فعالیت همه آن ها را منوط به رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغ شده، در شهرهایی که وضعیت قرمز ندارند، بلامانع دانست. بنابراین این بخش نیز مجدداً شروع به کار خواهد کرد هرچند که برخی فعالیت های فرهنگی مانند اردوهای تابستانی تا اطلاع بعدی همچنان تعطیل خواهند ماند.

راه های ارتباطی با اتحادیه تالار های پذیرایی  و تجهیز مجالس :

تلگرام اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس

تماس با اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس

ایمیل اتحادیه تالار های پذیرایی  و تجهیز مجالس

برای مطالعه دیگر مقالات سایت اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس با ما همراه باشید :

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *