info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 سالن پذیرایی شیک و مدرن و فاکتورهای طلایی در انتخاب آن

سالن پذیرایی شیک و مدرن و فاکتورهای طلایی در انتخاب آن

سالن پذیرایی شیک و مدرن و فاکتورهای طلایی در انتخاب آن موضوعی بسیار مهم است که امروزه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و طرفدارانی دارد.

اولین انتخاب برای داشتن یک مراسم عروسی باکیفیت، انتخاب یک سالن پذیرایی شیک و مدرن است. سالن پذیرایی می‌تواند بر روی کیفیت عروسی تأثیر بسزایی داشته باشد. همچنین بخش زیادی از هزینه مراسم مربوط به سالن پذیرایی و متعلقات آن می‌شود.

بنابراین زوجین سعی دارند با بررسی ویژگی‌های انواع سالن‌های پذیرایی، بهترین انتخاب را داشته و مراسمی باشکوه و تمام عیار را برگزار نمایند. در این مقاله سعی شده است مهم‌ترین ویژگی‌ها و فاکتورهای مهم در انتخاب یک سالن پذیرایی و دلیل اهمیت آن‌ها بیان شود، تا زوجین بتوانند براساس اولویت‌های خود انتخاب درستی را در پیش داشته باشند.

سالن‌هایی با فضای باز

سالن عروسی شیک و مدرن

ویژگی‌های سالن پذیرایی:

قابل دسترس بودن مکان سالن پذیرایی

اولین فاکتور در انتخاب یک سالن پذیرایی، مکان و آدرس محل برگزاری عروسی است. مکان سالن پذیرایی نباید فاصله زیادی با مرکز شهر داشته باشد و همچنین در مسیر شلوغ و ترافیک شهری نباشد تا مانع رسیدن مهمانان به مراسم نشود. نکته حائز اهمیت دیگر، نزدیکی آرایشگاه، آتلیه و محل عکاسی با محل برگزاری عروسی می‌باشد، به گونه‌ای که عروس و داماد بتوانند در حداقل زمان خود را سالن عروسی برسانند.

فضای پارکینگ برای راحتی و امنیت خاطر مهمان‌ها

داشتن یک پارکینگ اختصاصی با فضای بزرگ یکی دیگر از امتیازات یک سالن پذیرایی شیک و مدرن به حساب می‌آید. این مورد باعث می‌شود مهمان‌ها با خیال راحت خودرو خود را در این مکان پارک کرده و بدون دغدغه از مراسم لذت ببرند. همچنین از شلوغی و ترافیک در اطراف محوطه سالن پذیرایی جلوگیری می‌شود.

فضای اختصاصی در محوطه اطراف

فضای اختصاصی در محوطه اطراف

ابعاد و ظرفیت سالن پذیرایی متناسب با تعداد مهمان‌ها باشد

باتوجه به تعداد مهمان‌ها می‌توان تعیین کرد چه سالن پذیرایی مناسب‌تر می‌باشد. ظرفیت سالن پذیرایی باید به گونه‌ای باشد که تمامی مهمان‌ها احساس راحتی کرده و مهمان در سالن به دنبال صندلی خالی نگردد. اگر تعداد مهمان‌ها کم باشد، با انتخاب یک سالن کوچک با پذیرایی و خدمات بهتر، می‌تواند بهترین گزینه باشد. در این صورت مراسم خلوت و کسل‌کننده به نظر نمی‌رسد.

تناسب سالن وتعداد مهمان‌ها

تناسب ابعاد سالن با تعداد مهمان‌ها

اهمیت دکوراسیون زیبا و دلنشین در سالن پذیرایی

یکی از فاکتورهای مهم یک سالن پذیرایی شیک و مدرن داشتن محیط و دکوراسیون زیبا و دلنشین می‌باشد. دکوراسیون سالن پذیرایی باید مرتب و عالی باشد تا در حین فیلمبرداری و برگزاری مراسم مهمان‌پسند و راحت بنظر برسد. چیدمان میز و صندلی‌ها در داخل سالن باید به گونه‌ای باشد که تمامی مهمان‌ها دید نسبتا خوبی به مکان نشستن عروس و داماد و محل رقص و پایکوبی، داشته باشند.

همچنین دکور نشیمن عروس و داماد، طراحی سفره عقد و میز کانتر (محل رقص و پایکوبی در سالن‌های پذیرایی) بر دکوراسیون تالار بسیار تأثیر دارد.

کادر خدمات و تشریفات ارائه شده در سالن پذیرایی مهم است

خدمات و تشریفات از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب یک سالن پذیرایی است. وجود یک تیم خدماتی و تشریفاتی در یک سالن بسیار حائز اهمیت می‌باشد زیرا که ارائه خدمات و تشریفات مناسب از مهم‌ترین مسائل در طول برگزاری مراسم است. خدمات و تشریفات در سالن‌های عروسی مختلف، متفاوت می‌باشد. به طور کلی در اکثر سالن‌های پذیرایی، سفره عقد، نورپردازی، پذیرایی مناسب، سرویس بهداشتی مناسب و سیستم پخش و استریو باکیفیت، از جمله خدمات و تشریفات است.

تمیزی و نظافت سالن پذیرایی را بررسی کنید

از اساسی‌ترین مسائل در یک سالن پذیرایی، نظافت و پاکیزگی است. تمام فاکتورهای مهم در انتخاب یک تالار پذیرایی در تمیزی و نظافت سالن خلاصه می‌شود. یک سالن معمولی ولی تمیز و مرتب به یک سالن پذیرایی شیک و مدرن ولی کثیف و نامرتب ارجحیت دارد.

در یک تالار پذیرایی باید در تمامی بخش‌ها از جمله آشپزخانه، سالن مهمانی، سرویس‌های بهداشتی، اتاق پرو، میز و صندلی و ظروف پذیرایی تمیزی و نظافت رعایت شود تا علاوه بر رضایت هرچه بیشتر مهمان‌ها، کیفیت برگزاری مراسم نیز بیشتر شود.

رعایت پاکیزگی در سالن

رعایت پاکیزگی و نظم در سالن

سفره عقد و گل‌آرایی، یک امتیاز ویژه برای سالن پذیرایی

زیبایی و تزئین سفره عقد یکی از جلوه های مهم یک سالن پذیرایی شیک و مدرن است. تنوع سفره عقد در سالن‌های پذیرایی این فرصت را به عروس و داماد می‌دهد تا دیزاینی باب میل و براساس بودجه خود در سالن پیاده نمایند.

گل‌آرایی جزو مواردی است که به زیبایی هرچه بیشتر سالن پذیرایی کمک می‌کند و یک فضای زیبا را برای عکاسی و فیلمبرداری محیا می‌سازد و باعث زیبایی هرچه بیشتر فیلم عروسی عروس و داماد می‌شود. گل‌آرایی یک امتیاز ویژه برای سالن پذیرایی محسوب می‌شود.

گل آرایی جذاب در سالن‌های پذیرایی

زیبایی بیشتر سالن با گل‌آرایی مناسب

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *