info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 تالار پذیرایی تهران

تالار پذیرایی تهران

در این روز ها و این شرایط یکی از موضوعاتی که ذهن زوج های جوان ساکن تهران را به چالش می کشد، بازگشایی و رزرو تالار پذیرایی تهران است. معمولا اغلب تالار های پذیرایی تهران از معماری و دکوراسیون جذاب و مدرنی برخوردار هستند، برگزاری یک مراسم عروسی باشکوه در کلان شهری مثل تهران نیاز به هزینه بالایی دارد.

 

تنوع در دیزاین تالار های پذیرایی تهران

در واقع موضوعی که تالار پذیرایی تهران را از سایر تالار های کشور از هر نظر متمایز می کند، تشریفات است. تشریفات و داشتن متنوع ترین و خاص ترین دیزاین ها، گل آرایی و… از جمله فاکتور های هزینه بر تالار های پذیرایی  محسوب می شود.

دیزاین سفره عقد در تالار پذیرایی تهران

 

هر منطقه از تهران دارای تالار های زیادی است. انتخاب تالار متناسب با قیمت ، دسترسی آسان و سایر آپشن های دیگر نظیر پارکینگ، ظرفیت کافی و … می تواند کمک زیادی به برگزایی یک مراسم عالی کند.

به طور کلی می توان گفت آنچه که می تواند یک تالار پذیرایی  را از دیگر بخش ها جدا کند، برخورد کارکنان خدماتی، موقعیت مکانی، دارا بودن ارتفاع زیاد سقف تالار، دیزاین شیک و … است. تمامی موارد گفته شده تنها زمانی در کنار یکدیگر می گنجند که مبلغ قابل توجهی برای ورودی تالار پذیرایی در نظر گرفته شود.

تالار های پذیرایی تهران کی باز می شود؟

تقریبا اواسط اسفند بود، که تمامی تالار ها به جهت شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند. این در حالی بود که اغلب تالار های پذیرایی تهران درست در زمان اوج کار دچار این اختلال شدند. پس دادن بیعانه مشتری، بیکاری پرسنل اداری و خدماتی باعث شد تا شرایط بغرنج برای مسئولین تالار ها به وجود آید.

 

بازگشایی تالار پذیرایی تهران عامل جلوگیری ورشکستگی تالار های تهران

هم زمان با کاهش آمار ابتلا به کرونا درخرداد ماه دولت امکان بازگشایی تالار ها در مناطقی با رنگ سفید و زرد مشروط بر ظرفیت 50 درصدی را داد. اما از آنجایی که تهران، از شرایط شیوع کرونایی قابل تاملی برخوردار است، صاحبان تالار پذیرایی  بیشترین آسیب را از این موضوع دیدند. به بیان ساده تر می توان گفت امروزه اغلب تالار های پذیرایی واقع در تهراان عملا دارای شرایط نیمه ورشکسته یا حتی ورشکسته هستند.

اما خبر ها حاکی از آن است که اداره اصناف و ستاد مبارزه با شیوع کرونا تصمیم هایی در خصوص بازگشایی تالار پذیرایی در تهراان گرفته اند. وضعیت قرمز تهران و فرا رسیدن ماه محرم و صفر شرایطی را فراهم کرده تا اکنون خبری در مورد این موضوع اعلام نشود، اما ستاد مبارزه با شیوع کرونا از اعمال شرایط سخت گیرانه و رعایت پروتکل های بهداشتی در صورت بازگشایی تالار های پذیرایی  پس از ایام محرم و صفر خبر داد.

اعمال شرایط سخت گیرانه و رعایت پروتکل های بهداشتی در تالار های پذیرایی تهران

 

جمع بندی

با توجه به متن فوق و بازگشایی اماکن مذهبی، سینما ها و … بدون شک تالار های پذیرایی  می تواند شرایط مطلوبی را به جهت فاصله گذاری اجتماهی و انجام پروتکل های بهداشتی اعمال کند. تجمع در تالار پذیرایی تهران بیشتر از امکان شلوغی مانند مساجد و بانک ها نیست. پس چه بهتر است تا ستاد مبارزه با شیوع کرونا با مدیریت جدی این موضوع در این روز های کرونایی به کارمندان، پرسنل خدماتی تالار ها و زوج های جوان بلاتکلیف کمک کند.

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *