info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 تالارهای پذیرایی در دوران ویروس کرونا چه میکنند ؟

تالارهای پذیرایی در دوران ویروس کرونا چه میکنند ؟

تالارهای پذیرایی در دوران ویروس کرونا چه میکنند ؟

سروکله ویروس درست زمانی پیدا شد که. یکی دو روز مانده به تاریخی که تالار پذیرایی ویژه جشن عروسی زوج‌های جوان رزرو شده بود و سبب شد تا برنامه‌ریزی دستخوش تغییر شود .

همه پیش‌بینی‌ها از جمله رزرو آرایشگاه ، خرید لباس ، سفارش دسته گل ، تأیید نهایی منوی پذیرایی ویژه مهمان‌ها انجام شده بود و از سمت دیگر نگران عواقب تجمعی بودند که در مراسم آن‌ها پیش می‌آمد .

تالارهای پذیرایی

قرار گرفتن بر سر دو راهی‌ای که نه دلشان می‌آمد قید شادترین روز زندگی مشترکشان را بزنند و از خاطره یازی صرف نظر کنند و نه می‌توانستند در بحران شیوع کرونا به دلیل لغو قرارداد‌ها ، معترض شوند .

بعضی تالار‌های پذیرایی به صحبت‌های مسئولان بی‌توجه بودند و اصرار داشتند از آن دسته از عروس و دامادهایی که قراردادشان را لغو می‌کردند ، جریمه بگیرند . در این میان برخی از تالار‌ها نیز برای رعایت پروتکل های بهداشت با عروس و داماد‌ها همکاری می‌کردند و قرارداد‌ها را لغو و یا اینکه به تاریخی دیگری موکول می‌کردند . از نزدیک‌ترین این تاریخ‌ها ماه خرداد می‌باشد که کمتر از یک هفته به شروع آن زمان باقی‌ست .

تالار های پذیرایی

پس از فعال‌شدن مشاغل کم‌خطر ، دیگر کم‌کم سایر مشاغل نیز فعالیت خود را از ماه اردیبهشت ‌ آغاز کردند ، اما در این بین تالار‌های پذیرایی و استخر‌ها جزو اماکن پرخطر به شمار می‌آیند که به علت شیوع ویروس کرونا با اغماض نیز خبری از بازگشایی آن‌ها تا کنون در دست نیست .

رییس اتاق اصناف تهران در جدیدترین صحبت خود بیان داشت :

در صورتی که شیب صعودی کرونا کاهش بیابد تالارهای عروسی و دیگر مشاغل پر خطر و ریسک بالا مثل رستوران ها ، اغذیه فروشی ها ، سالن های ورزشی و باشگاه ها و ….. از ابتدای خرداد بازگشایی می‌شوند .

وی همچنین افزودد : کارکنان در این مجموعه ها می‌باید از پروتکل های مربوط پیروی کنند و موظف به استفاده از ماسک ، دستکش و محلول‌های ضدعفونی‌اند . همچنین باید دیگر دستورالعمل‌های مبارزره با کرونا مثل فاصله گذاری را رعایت نمایند که در صورت عدم رعایت محل کسب و کار آنها پلمپ می شود .

ستاد مبارزه با کرونا

در جلسه ای که در ستاد مبارزه با کرونا به همراه رییس جمهور تشکیل شد ابلاغیه بازگشایی رستوران ها و هتل ها بعد از ماه مبارک رمضان و 5 خرداد اعلام شد . که این خبر میتواند نوید بخش باشد که به زودی تالارها عروسی بازگشایی می‌شوند .

اگر از تالارهای پذیرایی در دوران ویروس کرونا چه میکنند ؟ خوشتات آمد آخرین اخبار را از سایت دنبال کنید:

6 ديدگاه ها

 • با سلام/طبق صحبت های قبلی مدیر اتحادیه تالارها ، شنبه 3 خرداد از تالار با ما تماس گرفتند و تاریخ 18 خرداد را به ما دادند ولی دوباره از طرف وزارت بهداشت اعلام کردند که فعلا تالارها باید بسته باشن ، تو رو خدا فکر مردم رو بکنید انقدر راحت نگید نمیشه ، بعد از سه ماه انتظار ، حالا که باید دنبال کارت و آرایشگاه و …. باشیم نمیشه کنسل کنیم . لطفا با توجه به اینکه همه جا باز شده ، از وزرات بهداشت بخواهید تالارها رو باز کنند . دیگه واقعا خسته شدیم از این همه استرس

  • لطفا با شماره 89511 داخلی 0 تماس بگیرید با تشکر

 • لطفا باز کنید لطفا کاری کنید که مراسم برگزار بشه لطفا کاری کنید کلی داریم ضرر میکنیم. خیلی ها سعی دارن مراسم برگزار کنند

 • خسته شدیم از سردرگمی لطفا باز کنید دیگه داره اختلافا بالا میگیره..تکلیف خودمونم نمیدونیم راه پس و پیش نداری

 • توروخدا تالار ۶ارو باز کنید بچه هامون بلاتکلیف هستنداختلاف تو خانواده ها زیاد شده

 • در شرایط عادی هرکسی مراسم عروسی برگذار میکرد کلی استرس و دردسر داشت الان که کرونا تمام شرایط سخت تر ودیگه شکنجه آور کرده
  خسته شدیم از این همه سردرگمی ، ی روز امید میدن باز هستش ی روز میگن بسته است .
  از این همه استرس و گیجی دیگه بریدیم ، خونه هم که روز به روز زیادترمیشه مگه عروس و داماد اول جوونی چقدر درآمد دارن ؟؟؟؟؟
  تمام دلخوشیمون دیگه همون برگزاری مراسممون بود که اونم هر روز بگیر و نگیر داره دوماه دیگه ام محرم و صفر هستش بعدشم که میگن موج دوم کرونا میاد و بازم مطمئنن تالارها بسته میشه
  دلتون به ما نمیسوزه حداقل تورخدا تکلیفمونو مشخص کنید با این همه هزینه ای که کردیم .
  بعدشم میان پیشنهاد ازدواج اجباری میدن
  ما که با رضایت خودمون ازدواج کردیم اینجوری آرامشمون از بین رفته شده وای به حال اونا که اجبارا ازدواج میکنن دیگه….

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *