info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 قیمت تالار عروسی در تهران چگونه است؟

قیمت تالار عروسی در تهران چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در برگزاری مجالس عروسی تاثیرگذار می‌باشد، بودجه‌ی تعیین شده توسط صاحب مجلس است. این که چه قدر پول برای مراسم عروسی‌تان کنار گذاشته‌اید تعیین می‌کند که مراسم شما در کدام سالن و در کدام باغ برگزار شود، چه عکاسی داشته باشد، چند نوع غذا را در منوی شب عروسی خود ارائه دهید و یا این که با کدام تیم تشریفات قرارداد ببندید. تمام این عوامل به میزان بودجه‌ی شما بستگی دارد و در میان تمام چیزهایی که باید برای آن بودجه تعیین کنید، یکی از موارد انتخاب تالار عروسی مورد نظر شما می‌باشد. قیمت تالار عروسی در تهران یکی از مهم‌ترین فاکتورها محسوب می‌شود

.قیمت تالار عروسی در تهران

در این مقاله ما قصد داریم قیمت تالار عروسی در تهران را با شما به اشتراک بگذاریم اما قبل از آن باید بدانید که چه عواملی بر تغییر این قیمت‌ها از تالاری به تالار دیگر تاثیرگذار است.

عوامل مهم در تعیین قیمت تالار

1- مکان و موقعیت جغرافیایی تالار در قیمت آن تاثیرگذار است. تالارهای معمولی نسبت به باغ تالارهای عروسی دارای هزینه‌ی کمتری هستند و معمولا این باغ تالارهای در حومه‌ی شهر تهران مانند شهریار، گمدره و یا چیتگر قرار دارند.

2- تالارهایی هستند که خود به طور جداگانه منوی غذا ارائه می‌دهند و بعضی دیگر هستند که از منوی تیم تشریفاتی شما استفاده می‌‌کنند و تنها ورودی برای هر مهمان دریافت می‌کنند. هر کدام از این دو حالت به طور جداگانه در قیمت تالار عروسی  موثر هستند.

3- تاریخ عروسی شما ممکن است در قیمت تالار عروسی در تهران تاثیرگذار باشد. اگر در روزهای به خصوصی مانند عیدهای مذهبی رزرو کنید به دلیل ازدحام مراسم‌های عروسی ممکن است هزینه‌ها بیشتر باشد.

4- هزینه‌های حاشیه‌ای ارائه شده توسط تالارهای عروسی به طور قطع در زیاد شدن هزینه‌‌های تالار تاثیرگذار هستند.

5- از دیگر عوامل موثر می‌توان به ظرفیت تالارهای عروسی اشاره کرد. تالارهایی که سالن‌هایی با ظرفیت بالا دارند نسبت به سالن‌هایی که ظرفیت کمتر دارند برای هر مهمان ورودی بیشتری دریافت می‌کنند

.عوامل مهم در تعیین قیمت تالار

قیمت تالار عروسی در تهران

قیمت تالار عروسی اگر برای مثال دارای سالنی با ظرفیت 500 مهمان باشد و منویی شامل 4 غذا از سوی خود سالن ارائه ‌شود، برای هر مهمان قیمتی در حدود 100 تا 220 هزار تومان دارد؛ البته وابسته به میزان تجمل و یا شهرت تالار انتخاب شده این رقم به 500 هزار تومان و حتی ارقام میلیونی نیز خواهد رسید و تمام این‌ها بستگی به بودجه‌ی تعیین شده‌ی شما دارد که کدام تالار را با کدام قیمت انتخاب کنید. همچنین هزینه‌ی شام عروسی نیز از 80 هزار تومان تا 700 تومان به طور متوسط شروع می‌شود و حتی بیشتر نیز می‌شود.

به طور کلی و متوسط، قیمت تالار عروسی  اگر در داخل شهر واقع شده باشد از 100 تومان به طور حداقل تا 300 الی 400 تومان به طور متوسط یافت می‌شود و تا قمیت‌های میلیونی نیز ادامه خواهد داشت. توجه کنید که با توجه به تورم‌های اقتصادی و ناپایداری‌های مالی که در جامعه شاهد آن هستیم به طبع قیمت تالار عروسی در تهران و هر شهر دیگری با این تورم‌ها کم و زیاد می‌شود و لازم است در هنگام برگزاری مراسم خود این فاکتورها را نیز در نظر بگیرید.

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *