info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی

تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی

از زمان شیوع ویروس کرونا، محدودیت‌هایی برای فعالیت تمام مشاغل گذاشته شد. به مروز زمان و با افزایش همه‌گیری کرونا بسیاری از مشاغل پرخطر تعطیل شدند، رستوران‌ها و تالارهای عروسی که جزو مشاغل پر خطر هستند نیز تعطیل شدند. حدود 6 ماه از تعطیلی رستوران‌ها و تالارهای عروسی می‌گذرد اما همچنان تصمیم قاطعی درباره زمان دقیق بازگشایی تالارهای عروسی گرفته نشده‌است.

بسیاری از زوجین که تمام مقدمات عروسی خود را فراهم کرده‌اند حالا منتظر شنیدن اخبار تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی هستند.

تاثیر ویروس کرونا بر تالارهای عروسی  :

ویروس کرونا ماه‌هاست که بر مردم تمام جهان سایه افکنده و تمام امور کشورها را مختل کرده‌است. رستوران‌ها و تالارهای عروسی بیش از 6 ماه است که در تعطیلی به سر می‌برند.

بسیاری از افرادی که در تالارها و رستوران‌ها کار می‌کنند از زمان شیوع این ویروس نانشان آجر شده و درآمدشان بسیار محدود شده است. از طرفی تعطیلی تالارهای عروسی باعث از دست دادن شغل بسیاری از افراد شده و موجب نارضایتی تالارداران شده و از طرفی هم زوجین را در مراسم برگزاری عروسی معطل کرده‌است. اما همچنان با وجود تعطیلی‌های تالارها و باغ‌ها، مردم مراسم عروسی خود را در خانه‌ها و اماکن خصوصی خود برگزار می‌کنند.

تعطیلی تالارها با هدف جلوگیری از گسترش شیوع کرونا انجام شد، در حالیکه این روزها بسیاری از مردم با تجمعات بالا در حال برگزاری مراسم هستند. اجرای مراسم عروسی و عزا در خانه‌ها و اماکن خصوصی شیوع کرونا را افزایش داده‌است. بنابراین ظاهرا تعطیلی تالارها نتوانسته‌است جلوی برگزاری مراسم‌ها و تجمعات پر ازدحام را بگیرد.

 

تاریخ بازگشایی تالارها

 

آخرین اخبار مربوط به بازگشایی تالارهای عروسی:

آخرین اخبار از تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی مربوط به تیرماه است. با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا تالارهای عروسی در مناطق سفید با 50 درصد ظرفیت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجازه فعالیت دارند. اما همچنان در مناطق قرمز و مناطقی که در وضعیت هشدار قرار دارند فعالیت تالارهای عروسی ممنوع است و با هرگونه مراسم عزا و عروسی برخورد می‌شود.

از اول شهریور ماه تا به امروز خبر جدیدی مبنی بر تاریخ دقیق بازگشایی تالارهای عروسی ابلاغ نشده‌است. ستاد مبارزه با کرونا در حال برنامه‌ریزی هستند تا بتوانند با رعایت پروتکل‌های سختگیرانه به تالارها اجازه فعالیت بدهند. البته برخی از تالارها در شهرستان ها و منطقه های سفید فعالیتشان را آغاز کرده اند اما فقط اجازه دارند از 50 درصد ظرفیت سالن‌ها استفاده کنند و حتما باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

آخرین اخبار مربوط به بازگشایی تالارهای عروسی

 

علت عدم بازگشایی تالارها:

عدم بازگشایی تالارها به این دلیل است که تالارهای عروسی یکی از کانون‌های اصلی انتشار ویروس بوده‌اند و بازگشایی آن‌ها در شرایط فعلی خطرناک است. در حال حاضر به دلیل اینکه شیوع کرونا در کشور صعودی است نمی‌توان مشاغل پر خطری مانند تالارها را بازگشایی کرد.

نظر  ستاد مقابله با کرونا این است که برای بازگشایی تالارها نباید عجله کرد و تا زمان فروکش کردن کردن نسبی ویروس، تعطیلی تالارها باید ادامه یابد.

البته در برخی مناطق سفید بازگشایی پلکانی تالارهای عروسی با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی آغاز شده‌است. اما در مناطق قرمز و زرد همچنان فعالیت تالارها و اجرای مراسم عروسی و عزا ممنوع است. در چنین شرایطی تالارها فقط اجازه فعالیت‌های بیرون بر را دارند و نمی‌توانند در داخل سالن ها و باغ‌ها مراسم برگزار کنند.

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *