info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 برگزاری جشن های عروسی در تالارهای عروسی

برگزاری جشن های عروسی در تالارهای عروسی

تالارهای عروسی مکانی مناسب برای برگزاری جشن های عروسی هستند و مهمانان تالار اقوام و نزدیکان عروس و داماد می باشند.

برگزاری جشن عروسی در تالار عروسی

در بیشتر جوامع گرفتن جشن عروسی برای شروع زندگی مشترک یک سنت دیرینه است و برگزاری یک جشن عروسی چند ساعت و حتی چند روز زمان لازم دارد. در سال های گذشته برگزاری جشن های عروسی در منزل شخصی بود و با پذیرایی اهالی منزل جشن به تمام می شد. نوع پذیرایی بستگی به وضعیت مالی خانواده ها داشت.

با گذشت سال ها پذیرایی عروسی در منزل جای خود را به پذیرایی در تالار عروسی داد و در نهایت از قرن 20 به بعد برگزاری مراسم عروسی در تالار عروسی رایج شد. تالارهای عروسی اماکنی برای پذیرایی مهمانان عروسی هستند و به خوبی برنامه ریزی برگزاری مراسم عروسی را انجام خو اهند داد.

 

                                                       جایگاه عروس و داماد در فضای بیرونی یک تالار عروسی

سایر اماکن رایج برای پذیرایی از مهمانان عروسی هتل ها، رستوران ها و تالارهای پذیرایی هستند که با تخصص و تجربه خود میزبانی خوبی برای مراسم شما خواهند بود.

برای انتخاب یک تالار عروسی مناسب باید تالاری را انتخاب کنید که برنامه های مناسب و ایده آلی را برای مهمانان تدارک دیده و میزبان خوبی برای مهمانان شما باشد. در ضمن شما نیز برای انتخاب تالار ایده آل خود بهتر است 6 ماه پیش از مراسم تالار خود را انتخاب و رزرو نمائید.

انتخاب یک تالار عروسی ایده آل

در تصور عامه مردم تالارهای عروسی مکانی بزرگ و به دور از شهر است که دارای میز و صندلی، ظروف، غذا، ملافه و رومیزی و غیره بوده که برای پذیرایی آمادگی دارند در حالی که اماکن دیگر این چنینی وجود دارد که برای برگزاری مراسم عروسی طرحی شده اند؛ باغ ها، گالری ها، ساختمان های فانتزی نمونه های خوبی از اماکن طراحی شده برای مراسم پذیرایی جشن های عروسی هستند.

تالار عروسی به مکانی گفته شده که به جزء امکانات نامبرده دارای فضایی مناسب برای عروسی داماد باشد فضایی که مهمانان عروس و داماد را به رسمیت بشناسند و جای نشست و برخاست عروس داماد کاملا مشخص شده باشد. برخی از اماکنی که سبب ایده آل شدن تالار عروسی خواهد شد موارد زیر است.

 • گالری هنر
 • باغ
 • اماکن تفریحی
 • مزرعه یا زمین سرسبز
 • انبار
 • آشپزخانه
 • اقامتگاه
 • رستوران
 • استراحتگاه
 • سرویس بهداشتی
 • رختکن
 • سالن پذیرایی
 • جایگاه عروس و داماد

شما با پرداخت مبلغی تعیین شده مکان و امکانات تالار را در اختیار مهمانان خود قرار داده اما نظافت و پذیرایی بر عهده کارکنان تالار است. در ضمن سایر برنامه ها و پخش موسیقی نیز بر عهده مسولین تالار است. برخی تالارهای عروسی فهرستی از علاقمندی ها را برای مشتریان در نظر گرفته اند.

منظور از فهرست لیستی از سرویس دهنده گان خدمات عروسی (شامل عکاسی، نورپردازی، رقاص و غیره) است که اگر مایل باشند از آن استفاده کنند. همه امکانات و ویژگی های گفته شده در تالار سبب جذاب شدن مراسم عروسی برای عروس و داماد و مهمانان حاضر است.

برخی مشتریان مایلند که امکانات و خدمات بیشتری را برای مهمانان خود دریافت کنند و انتخاب تالارهای مجلل عروسی برای شان گزینه ای مناسب است اما نباید فراموش کنند که برای رزرو تالارهای مجلل باید هزینه بیشتری را بپردازند.

سالن پذیرایی یک تالار معمولی

پذیرایی عروسی در تالار عروسی

برگزاری مراسم عروسی به منظور به رسمیت شناختن عروس و داماد است و یک تالار عروسی به عنوان میزبان بساط مهمانی را فراهم خواهد کرد تا اوقات خوشی را برای مهمانان رقم بزند.

پذیرایی در تالار عروسی بیشتر در زمان شب انجام خواهد شد اما ممکن است برخی عروس و دامادها پذیرایی برای ظهر (ناهار) را انتخاب کنند. انتخاب تالارهای عروسی بستگی به وضعیت اقتصادی خانواده ها دارد چرا که برخی خانواده ها به دلیل وضعیت مالی خوب و مرفه خود حاضرند تالاری با قیمت بالا را برای انجام مراسم عروسی رزرو کنند. به طورکلی در مراسم عروسی تالار سه برنامه؛ رقص، غذا و موسیقی را در نظر دارد. با استخدام یک تیم موسیقی زنده اجرا خواهد شد و برای اوج گرفتن مجلس رقاصان یا مهمانان برای رقصیدن به وسط تالار خواهند آمد.

بعد از کمی رقص و پایکوبی پذیرایی انجام خواهد شد. پذیرایی ممکن است در دو مرحله انجام شود؛ یکی به عنوان وعده اصلی و دیگری به عنوان میان وعده باشد. به هر حال تمام برنامه های که گفته شد برای برداشتن بار سنگین برگزاری مراسم عروسی از دوش خانواده ها است.

سالن پذیرایی یک تالار مجلل

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *