info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 باغ تالار عروسی

باغ تالار عروسی

باغ تالارها مکان های زیبایی هستند که در کنار یک سالن مجزا و بزرگ باغی  در آن وجود دارد یا در واقع باید گفت که سالن تالار پذیرایی از مهمان ها، در وسط یک باغ بزرگ ساخته شده است.برای اینکه مجلستان به بهترین شکل ممکن برگزار شود شما می‌توانید به یک باغ تالار، مراجعه کنید.

مراسم عروسی از  مهم ترین مراسم‌ها برای عروس و داماد قبل از شروع زندگی مشترکشان است. این مراسم برای عروس و داماد و والدینشان دارای اهمیت زیادی بوده و مهم ترین روز زندگی آنها به حساب می‌آید.

در شهر تهران باغ تالارهای پذیرایی فراوانی وجود دارند. این  باغ تالارها برای راحتی کار مردم در مراسم عروسی ساخته شده‌اند و در حال ارائه خدمات فراوان هستند. ما در این مقاله در مورد باغ تالار عروسی  صحبت می‌کنیم.

باغ تالار عروسی

 

معرفی باغ تالارها

باغ تالارها مکان های زیبایی هستند که در کنار یک سالن مجزا و بزرگ باغی  در آن وجود دارد یا در واقع باید گفت که سالن تالار پذیرایی از مهمان ها، در وسط یک باغ بزرگ ساخته شده است.

بعضی وقت‌ها هم باغ تالارها سالن ندارند و فقط یک باغ خاص هستند که برای پذیرایی ساخته شده اند.  باغ‌تالارها جلوه زیبایی دارد و چون از درختان و گل و گیاه در ساخت آن استفاده شده است طرفداران زیادی هم در بین مردم دارد. یشتر مردم به خاطر وجود درخت برای گل های درون باغ تالارها ترجیح می دهند که از آن استفاده بکنند.

بیشتر مردم استفاده از طبیعت و یک باغ را برای برگزاری مراسم عروسیشان به استفاده از سالن موجود هر چند بزرگ در یک باغ خاص ترجیح می‌دهند. در بعضی شهرها  بیشتر مردم کاری به سالن درون باغ ندارند بلکه با چیدن میز و صندلی های بسیار در درون باغ و یا کرایه یک باغ، مراسم عروسی شان را در آنجا برگزار می کنند.

معرفی باغ تالار

چرایی ترجیح باغ تالارها به سالن

بیشتر مردم استفاده از باغ تالار را به جای سالن پذیرایی ترجیح می‌دهند. این دلایل عبارتند از:

 1. زیبایی منحصر به فرد و خاص باغ تالارها نسبت به سالن تالار
 2. استفاده از هوای خوب و پاک باغ تالار به جای هوای بسته سالن
 3. دادن جلوه خاص و ویژه به عروسی توسط باغ تالار نسبت به سالن
 4. استفاده از طبیعت زیبا و گرفتن انرژی از باغ تالار
 5. داشتن فضای مناسب برای عکاسی میهمانان
 6. داشتن فضای مناسب و در واقع لوکیشن خوب برای عروس و داماد

باغ تالار

 

 1. وسعت بیشتر باغ تالار نسبت به تالار پذیرایی
 2. نظافت و تمیزی باغ تالار نسبت به محیط بسته سالن تالار
 3. رفع نگرانی از بابت تمیزی محیط بسته
 4. اختصاص محیط بازی جداگانه برای بچه‌ها در باغ تالارها
 5. وجود پارکینک با فضای بیشتر در باغ تالار نسبت به سالن‌های ساختمانی و آسودگی خاطر مهمانان و صاحب مجلس از وجود فضای کافی و راحتی میهمانان
 6. بهره گیری از زیبایی طبیعی و خدادادی برای افراد ساده پسند

 

ترجیح باغ تالار به سالن

 

فضای باغ تالارها به دلیل استفاده از چمن مصنوعی، کاشت درختان زیبا و حتی وجود آلاچیق زیبا ، بسیار قشنگ و خواستنی است.

بعضی وقت‌ها هم عروس و داماد به دلیل علاقه خاصشان به طبیعت و یا تکراری شدن محیط سالن رو به باغ تالارها و کرایه کردن آن می‌آورند. در بیشتر موارد هم افراد به دلیل دور بودن از فضای شهر باغ تالارها را انتخاب می‌کنند تا از هیاهوی شهر دور بمانند .

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *