info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 معرفی تشریفات عروسی

معرفی تشریفات عروسی

تشریفات عروسی  مهم ترین و در عین حال سخت ترین کار عروس و داماد قبل از شروع زندگی مشترک‌ در خانه مشترک به حساب می آید. این مراسم برای عروس و داماد و اقوام دارای اهمیت زیادی بوده و مهم ترین روز زندگی آنها است. برای اینکه مجالس شما به بهترین شکل ممکن برگذار شود شما می‌توانید به یک موسسه تشریفات مجالس عروسی مراجعه کنید چرا که این مجالس شما را در مراحل مختلف تشریفات راهنمایی می‌کنند.

معرفی تشریفات عروسی

بیان راهکارهای تشریفات عروسی

انتخاب تالار پذیرایی مناسب

برای شروع تشریفات عروسی اولین قدم انتخاب تالار پذیرایی مناسب طبق بودجه، تعداد مهمان ها و سلیقه زوجین است، بدین منظور زوجین از چند ماه قبل شروع به انتخاب تالار پذیرایی و یا باغ تالار مورد نظر میکنند. در انتخاب تالار باید به محوطه تالار، اتاق عقد ، تعداد میز و صندلی‌ها، منو غذا تالار و فصل برگزاری مراسم دقت کرد. اگر عروسی در فصلی برگزار شود که بارندگی نباشد میتوان مراسم را در باغ ها نیز برگزار کرد و در صورتی که مراسم در فصلی باشد که احتمال بارندگی وجود دارد، انتخاب تالار سر پوشیده گزینه مناسبی خواهد بود.

انتخاب تالار پذیرایی مناسب

انتخاب نوع گل آرایی

گام دوم در  تشریفات عروسی انتخاب نوع گل آرایی سالن و اتاق عقد، بادکنک آرایی، آتش بازی آخر شب، خدمات تالار و موسیقی متناسب با مراسم‌ شما است که این امور از جمله وظایف تالار یا باغ تالار مورد نظر می باشد، شما خواسته های خود را برای مدیریت تالار و یا باغ مطرح می‌کنید و آنها فضای مناسب طبق سلیقه شما را فراهم می‌کنند.

انتخاب نوع گل آرایی

انتخاب کارت دعوت مناسب

گام سوم در تشریفات عروسی انتخاب کارت دعوت مناسب بر اساس سلیقه زوجین است. یافتن آتلیه عروسی مناسب همراه با پرسنل مجرب با فضای زیبا و عمارت از جمله مهم ترین خواسته های زوجین است که معرفی آتلیه و فروشگاه با تنوع کارت دعوت از جمله وظایف موسسات تشریفات مجالس به حساب می آید.

انتخاب کارت دعوت مناسب

انتخاب آرایشگاه مناسب

گام چهارم در تشریفات عروسی انتخاب آرایشگاه مناسب است که از جمله سخت ترین کار ها برای عروس به حساب می آید، برای اطمینان از کیفیت کار آرایشگاه مورد نظر می‌توانید به صورت آزمایشی به آرایشگاه مراجعه کنید و از سبک کار و گریم آنجا مطمئن شوید. انتخاب آرایشگاه داماد نیز از مهم ترین کار ها به حساب می آید که انتخاب نوع گریم، مدل مو بر عهده زوجین است. انتخاب سبک کار آرایشگرها نیز با توجه به بودجه و سلیقه زوجین انجام می شود.

انتخاب لباس عروس

گام پنجم در تشریفات عروسی انتخاب لباس عروس، کت و شلوار داماد، تاج و تور عروس است که معرفی مراکز فروش لباس عروس و داماد از جمله وظایف موسسات تشریفات مجالس به حساب می آید.

یافتن گل فروشی مناسب

یافتن گل فروشی مناسب

گام آخر در تشریفات عروسی یافتن گل فروشی مناسب برای گل آرایی ماشین و دسته گل عروس است که انتخاب رنگ و نوع کل بر عهده زوجین است که با توجه به علایق و بودجه ، نوع گل، میزان گل آرایی متغیر است.

توجه داشته باشید که انتخاب و خرید میوه و شیرینی برای تالار و باغ گاهی بر عهده خود زوجین است که در این صورت یافتن شیرینی سرا نیز از وظایف آنها به حساب می آید در غیر این صورت باید هماهنگی های لازم با مدیریت تالار برای تهیه شیرینی و میوه انجام شود.

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *