info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 نمونه قرارداد تالار عروسی و پذیرایی

نمونه قرارداد تالار عروسی و پذیرایی

استفاده از هر مکانی که شخصی نیست نیاز به اجازه صاحب خانه و یا صاحب مکان دارد. در بعضی مواقع استفاده از یک محیط و مکان بزرگ مورد نیاز و ضروری است .یکی از موقعیت هایی که استفاده از مکان بزرگ برای آن ضروری و لازم است جشن عروسی است چون در این مراسم تعداد زیادی مهمان حضور پیدا می‌کنند. انسان ها برای برگزاری مراسم عروسی خود نیازمند جا و مکانی بزرگ هستند زیرا که منزل خودشان کفاف آن همه جمعیت عروسی را نمی‌دهد. برای همین این افراد به دنبال اجاره یک تالار عروسی هستند که ما در این مقاله راجع به  قرارداد تالار عروسی صحبت می‌کنیم.

 قرارداد تالار عروسی

چگونگی عقد قرارداد با تالارهای عروسی

برای عقد قرارداد بین یک فرد صاحب مجلس با تالار عروسی باید یک برگه به‌ عنوان سند به وسیله هر دو طرف امضا شود. اصول قرارداد نویسی ایجاب می‌کند که از این برگه امضا شده دو عدد کپی گرفته می شود. یکی از کپی های این سند در دست صاحب تالار و یا همان کسی که مدیر داخلی تالار است، می‌باشد و دیگری در دست صاحب مجلس می ماند تا در صورت لزوم و برخوردن به مشکل از آن استفاده کنند و با وجود مدرکی خاص مشکلشان را حل کنند. برای همین این سند باید در دست دو طرف باشد. ما در این مقاله راجع به مفاد ذکر شده در برگه قرار داد تالار عروسی می پردازیم.

چگونگی عقد قرارداد با تالارهای عروسی

مفاد درون سند استفاده ساعتی از تالار عروسی

  1. در ابتدای این سند در قرارداد ابتدا نام دو طرف نوشته می شود تا هر دو طرف متوجه بشوند با چه کسی قرارداد می بندند. این کار جزو اصول بستن قرارداد است و حتما باید رعایت شود تا قرارداد اصولی بسته شود که ما رعایت آن را در یک قرارداد تالار عروسی توصیه می‌کنیم.
  2. نام تالار عقد و عروسی باید در این سند خاص  ذکر شده باشد تا قرارداد تالار عروسی که به صورت اولیه نوشته می‌شود، معتبر شود . وجود این نام باعث می‌شود تا در صورت لزوم ارائه سند به تالار، صاحب آن متوجه شود که این سند واقعی است و ساختگی نیست.
  3. در این سند معتبر باید روز جشن و ساعت برگزاری جشن نوشته شود تا  اصولی باشد.
  4. بعد از این مرحله‌ها باید تعداد میهمانان، مقدار غذاها، تعداد شیرینی و میوه های خریداری شده و غیره در قرارداد ثبت شود.
  5. در این قرارداد باید تمامی حرف‌های دو طرف از قبیل مقدار هزینه پرداخت شده و گرفته شده از دو طرف در مورد ورودی و کرایه تالار، مقدار غذاهای سفارش داده شده، کرایه ماشین عروس، فیلمبرداری و غیره نوشته شود. این یک اصول برای نوشتن یک قراردارد تالار عروسی درست است.
  6. در این سند عقد قرارداد وظایف میهمانان و صاحب مجلس و در واقع تمام چیزهایی که تالار انجام آن را شرط کرده است، ذکر می‌شود.

مفاد درون سند استفاده ساعتی از تالار عروسی

جمع بندی

در بیشتر تالارهای عقد و عروسی ، فیلمبرداری و ماشین عروس هم با خود تالار است برای همیت در ابتدا توسط تالار وجود این امکانات بیان می‌شود و در آخر در یک برگه  قرارداد تالار عروسی  وجود همه این‌ها محاسبه شده و نوشته می‌شود. در واقع عقد قرارداد برای این صورت می‌گیرد که بعدها بعد از وجود مجادله‌ای، با وجود این سند بتوان به راحتی مشکل بین تالار و صاحب مجلس را حل کرد و به مجادله خاتمه داد. این سند می‌تواند کار دو طرف را راحت‌تر کند و ادله مناسبی هم در دست دو طرف باشد.

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *