info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 هزینه تالار عروسی تهران برای امسال

هزینه تالار عروسی تهران برای امسال

یکی از فاکتورهای اساسی انتخاب تالار عروسی تهران ، برآورد هزینه های تالار است. امسال با بالا رفتن قیمت خدمات تالار باید منتظر نرخ و قیمت جدیدتری باشید.

متوسط هزینه تالار های عروسی در تهران

قبل از دست به جیب شدن برای پرداخت هزینه تالار عروسی در تهران ابتدا بهتر است در مورد کل هزینه های تالار اطلاعات لازم را کسب کنید. برای محاسبه متوسط هزینه تالارهای عروسی تهران باید موارد زیر را در نظر داشت.

  نمودار هزینه تالارهای عروسی تهران                                                       

 1. مکان پذیرایی:

انتخاب تالار عروسی تهران خیلی پرهزینه نیست بلکه لیست قیمت های تالار در تهران از متوسط شروع شده و تا ارقام بالاتر ادامه دارد. برای انتخاب مکان پذیرایی عوامل زیر مهم است.

 • نوشیدنی :

نوشیدنی بخش مهمی از پذیرایی است. بهتر است در فهرست نوشیدنی ها متنوعی را برای مهمانان در نظر بگیرید اما اگر چندان توان پرداخت هزینه نوشیدنی را ندارید یک نوشیدنی ساده مثل نوشابه را برای همه مهمانان با وعده اصلی در نظر بگیرید.

 • غذای کافی:

حتی اگر بهترین غذا را برای مهمانان خود در نظر بگیرید زمانی که غذا کافی نباشد و به همه مهمانان غذا نرسد پذیرایی به خوبی انجام نشده است. پس حتی الامکان یک نوع غذایی باکیفیت به تعداد مهمانان و حتی بیشتر برای مهمانان در نظر بگیرید تا غذا کم نیاید. در عروسی های مجلل نه تنها غذا کم نخواهد آمد بلکه باقی مانده غذاها بسیار زیاد است.

 • اجاره محل:

اجاره محل یا هزینه محل پذیرایی برای برگزاری مراسم قبل از پرداخت هر هزینه ای باید درنظر گرفته شود.

 • اجاره وسایل:

برای پذیرایی باید به اندازه کافی تجهیزات و وسایل در تالار وجود داشته باشد.

 1. تیم پذیرش:

موسیقی و رقص قسمت عمده ای از یک مراسم جشن عروسی است. پس برای داشتن یک دیجی و گروه خوب در تالار یک هزینه خوب را پس انداز کنید.

 1. عکاسان و فیلم برداران:

برای به یادگار ماندن جشن و مراسم در خاطرتان حتما نیاز به عکاس و فیلم برداری خوب دارید تا لحظه به لحظه مراسم تان را ضبط کند. پیش از برگزاری مراسم عکاس و فیلم برداری حرفه ای را انتخاب کنید تا لحظات خوش و زیبایی را از مراسم شما ضبط کند.

 1. تزئینات و دکور تالار:

تزئینات و دکوراسیون سالن برگزاری مراسم در تالار عروسی تهران جزء لاینفک مراسمات عروسی است. تزئینات تالار و دکوراسیون را برای باشکوه تر بودن مراسم عروسی خود لحاظ کنید.

تزئینات یک تالار عروسی در تهران

 1. خدمات پذیرایی:

ممکن است مهمانان جزئیات عروسی شام را که شامل آهنگ یا رقص باشد فراموش کنند اما پذیرایی را هرگز فراموش نخواهند کرد. وعده اصلی، کیک، دسر و نوشیدنی های با کیفیت باعث ماندگار شدن خاطره مراسم عروسی شما خواهد بود.

متوسط قیمت پذیرایی تالارهای عروسی تهران

بخش پذیرایی در تالارهای عروسی تهران بخش مهمی از مراسمات عروسی هستند و متوسط قیمت پذیرایی در تالارهای تهران بستگی به عوامل زیر دارد.

 • لیست مهمانان:

هر چه لیست مهمانان زیاد باشد هزینه های پذیرایی به طبع بالاتر است. برای کاهش هزینه ها سعی کنید تعداد مهمانان زیاد نشود.

 • مکان تالار:

مکان تالار عروسی تهران روی هزینه های برگزاری مراسم اعمال خواهد شد. ممکن است تالاری در تهران به دلیل قرار گرفتن در یکی از بهترین مکان های تهران هزینه اضافی را از مشتری دریافت کند.

 • گزینه های غذایی:

گزینه های غذایی روی هزینه پذیرایی بسیار تأثیرگذار است. وعده های غذایی دارای روکش، بوفه، خانوادگی، ایستگاه غذا و تعداد وعده های غذایی اصلی همه از جمله گزینه های غذایی هستند.

 • هزینه نوشیدنی و دسر:

شاید مهمانان دوست داشته باشند که دسر یا نوشیدنی خاصی را در منوی غذایی داشته باشند. بسته به نوع نوشیدنی و دسر قیمت خدمات پذیرایی متغیر خواهد بود.

 • ظروف و ملحفه:

نبود ظروف و ملحفه مناسب سبب بی میلی نسبت به مصرف مواد غذایی تالار خواهد شد. علت هزینه کردن بسیاری از  تالار عروسی تهران برای ظروف و ملحفه ها بالا بردن اشتهای مهمانان است.

 • تهیه کنندگان غذا:

بعد از در نظر گرفتن هزینه های پذیرایی یک مراسم در تالار عروسی تهران نباید از تهیه کنندگان و ارائه دهندگان غذا غافل شد. تهیه غذا و خوراکی برای عروسی کاری آسان نیست زیرا استرس زا و شلوغ است و باید در هر صورت آشپزی به بهترین نحو توسط آشپزان انجام شود. همچنین بعد از تهیه کنندگان غذا سایر کارکنان کار خود را به خوبی انجام دهند.

هزینه های اضافی در قسمت پذیرایی یک تالار در تهران

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *