info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 حق شکایت از تالار پذیرایی

حق شکایت از تالار پذیرایی

شاید لازم باشد که بدانید، مطابق با ضوابط و اصولی مشخص، تالار‌های پذیرایی در جهت جذب مشتری اقدام می نماید. در صورت تخلف و سرپیچی از قوانین تعیین شده و عدم رعایت چارچوب هایی که در این حوزه مقرر شده است، برخوردی قانونی با آنها خواهد شد. اتحادیه تالارها و تجهیز مجالس تهران، در خصوص مشاوره و حق شکایت از تالار پذیرایی، در خدمت مشتریان خواهد بود.

شرایط فسخ قرارداد با تالارهای پذیرایی

 

شرایط فسخ قرارداد

برای فسخ قرارداد، گاهی مطابق با توافقی است که در قرارداد ایجاد شده است یا آنکه از طریق شکایت قانونی از تالار پذیرایی ممکن می شود. هنگامی که در قرارداد تعیین می شود، تالار پذیرایی می بایست در زمان معینی به تعهدات مشخص شده عمل کند، اما از آن قصور می کند، مشتری حق دارد قرارداد را فسخ نماید.

از سویی دیگر برای ممانعت از ایجاد زیان، به مشتری حق داده می شود که قرارداد را فسخ کرده و شکایت از تالار پذیرایی را ارسال و خسارت دریافت نماید.

طرف قرارداد برای فسخ قرارداد نیاز است که شرایطی داشته باشد، اینکه از روی اکراه قرارداد را فسخ نکرده و قصد انحلال آن را داشته و در سلامت کامل عقلی تصمیم گرفته باشد.

 

شرایط فسخ قرارداد با تالارهای پذیرایی

حق شکایت از تالار پذیرایی در قبال درخواست جریمه

در شرایطی که تاریخ عقد قرارداد به زمان قبل از شیوع کرونا مربوط باشد، تالارهای پذیرایی حق درخواست جریمه و حق کنسلی ندارند و در صورت روبرو شدن با چنین شرایطی، مشتری حق شکایت از تالار پذیرایی را دارد.

اما اگر قرارداد با مشتری در زمان شیوع کرونا واقع شده باشد، در صورت درخواست کنسل نمودن مراسم از سوی مشتری، تالار پذیرایی، می تواند حق کنسلی دریافت کرده و در این خصوص مشتری حق شکایت از تالار پذیرایی را نخواهد داشت.

برای آن که مطمئن شوید، تالار پذیرایی دارای پروانه کسب است می توانید با اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران تماس گرفته و پس از آن اقدام به عقد قرارداد نمایید. توجه داشته باشید ابتدا به خوبی قرارداد را مطالعه کرده و در خصوص قوانین آن از مدیریت تالار سوال کنید. در صورتی که در خصوص اجرای مراسم مطابق با قرارداد با مساله ای مواجه شدید، می توانید شکایت از تالارها  را تنظیم نمایید.

حق شکایت از تالار پذیرایی در قبال درخواست جریمه

عوامل موثر در ایجاد حق شکایت

مواردی مانند عدم کیفیت مناسب غذا و پذیرایی، مهیا نبودن تالار در وقت مقرر، عدم استرداد وجه پس از فسخ قرارداد، ارائه خدمات ضعیف و … می تواند عواملی باشند که باعث می شود برای درخواست شکایت از تالار ها به اتحادیه تالارهای پذیرایی در تهران یا دیگر شهرستان ها مراجعه نمایید.

در صورتی که شرایط فسخ به درستی وکامل در قرارداد ذکر نشده باشد و یا موارد فوق در قرارداد به خوبی شرح داده نشود، این احتمال وجود دارد که در زمان شکایت از تالار پذییرایی با مساله ای جدی مواجه شوید. لذا اولین قدم هنگام عقد قرارداد، مطالعه دقیق آن و بررسی تمامی نکات ثبت شده در آن می باشد.

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *