info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 ظروف کرایه ای و معرفی انواع آن ها

ظروف کرایه ای و معرفی انواع آن ها

امروزه تمامی کارها به راحتی انجام می‌شوند اما در گذشته انجام کارها بسیار سخت بوده است. امروزه با وجود شرکت‌هایی که برای کمک به مردم به وجود آمده‌اند انجام کارهای مردم بسیار راحت تر شده است. یکی از این کارهایی که نیاز به کمک دارد و انجام آن هم بسیار مهم است، مراسم عروسی است. امروزه شرکت‌هایی به وجود آمده‌اند که وسایل عروسی و موردنیاز جشن عروسی را به مردم کرایه می‌دهند. این وسایل عبارتند از: لوازم تزئینی، میز و صندلی عروسی، وسایل آتش بازی ، صندلی نشیمنگاه عروس و داماد و ظروف کرایه‌ای مورد نیاز جشن. ما در این مقاله راجع به این ظروف کرایه ای صحبت می‌کنیم.

معرفی ظروف کرایه

مجالس عروسی و فکر برگزاری آن

می‌دانیم که عروسی و ازدواج یکی از سنت های حسنه پیامبر و حتی ایرانیان باستان بوده است و پذیرایی از مهمان ها به شکل خاص و ویژه دغدغه صاحب مجلس آن از زمان کوروش تا اکنون که من با شما سخن می کنم بوده است. پذیرایی از میهمانان بر اساس مد روز همیشه برای صاحب مجلس آن معضل بزرگ بوده اما اکنون با پیشرفت فناوری و تولید ظروف کرایه ای مختلف ،کار را برای صاحبان مجالس آسان تر از همیشه کرده است . صاحبان مجلس برای اینکه مجلس خوب و زیبایی داشته باشند و هم برای اینکه ظروفی که استفاده می‌کنند تمیز و قابل اطمینان باشند به شرکتهایی که ظروف کرایه تولید کرده و توزیع می کنند و می آورند.

مجالس عروسی و فکر برگزاری آن

سود با ظروف کرایه

سود کردن امروز با ظروف کرایه به راحتی انجام می‌شود. امروزه شرکت‌هایی هستند که با عقد قرارداد بین خودشان و تالارهای پذیرایی و پخش ظروف کرایه خود سود بزرگی برای خودشان کسب می‌کنند. تالارها برای راحتی کار خود گاه ظروف کرایه یکبار مصرف و گاه از ملامین و گاهی هم از چینی استفاده می‌کنند.

سود با ظروف کرایه

انواع ظروف کرایه ای

ظروف کرایه با پیشرفت تکنولوژی هم انواع مختلفی پیدا کرده است. این انواع عبارتند از: ظروف کرایه ملامین، ظروف کرایه چینی، ظروف کرایه پلاستیکی.

ظروف کرایه چینی

ظروف چینی نوعی ظروف شکستنی هستند که از گل ساخته می شوند. این ظروف را در کوره می پزند. چینی در واقع سفالینه‌ای لطیف است که ابتدا آن را در کشور چین می ساختند اما امروزه در همه جا می‌سازند و به نام چینی معروف شده است.  این ظروف چینی را ابتدا در کوره می پزند و بعد از آن به لعاب مخصوص می زنند. چون این ظروف مقاومت بالا دارند طرفداران زیادی بین ظروف کرایه ‌ای دارند.

ظروف کرایه چینی

ظروف کرایه ای ملامین

ظروف ملامین ظروفی هستند که در تولیدشان از آبلیمو استفاده می‌شود برای همین خاصیت سرطانزایی آن از بین می‌رود. این ظروف سبک هستند و قیمت ارزانی هم دارند.  ظروف ملامین دیرتر میشکنند و از بین می‌روند برای همین بیشتر تالارها مشتاق به استفاده از آن در مجالس خود هستند و این ظروف جز پرطرفدار ترین ظروف کرایه ای به حساب می آید.

ظروف کرایه ملامین

ظروف پلاستیکی کرایه ای

مواد خامی که برای تهیه ظروف پلاستیک به کار می‌رود نفت و گاز است. تهیه ظروف پلاستیک بر این اساس است که ابتدا تغییری در ساختار مولکولی یک شی به وجود می آورند که به این عمل همسپاری گفته می‌شود. بعد از اتمام همسپاری و با تلفیق نفت و گاز باهم و اضافه کردن به این مولکول تغییر داده شده ظروف پلاستیکی به وجود می آیند. این ظروف جزو ظروف کرایه ای محسوب می‌شوند ولی امروزه طرفداران زیادی ندارند.

ظروف پلاستیکی کرایه

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *