info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 تالار‌های عروسی تهران کی بازگشایی می‌شوند؟

تالار‌های عروسی تهران کی بازگشایی می‌شوند؟

با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از افرادی که در آستانه تدارکات عروسی شان بوده اند، دغدغه بازگشایی تالار‌های عروسی را دارند. افرادی که در اصناف مربوط به پذیرایی تالار‌ عروسی فعالیت ‌می‌کنند نیز، ضررهای زیادی را در طول این چند ماه متحمل شده اند. با این حال، در مدت اخیر، تالار‌ عروسی وضعیت ثابتی نداشته اند. به این صورت که به هنگام وخیم شدن اوضاع، تعطیل ‌می‌شده و مدتی بعد با مجوز و یا بدون مجوز رسمی‌، دوباره به فعالیت خود ادامه ‌می‌دادند. این وضعیت  گنگ و مبهم، هنوز نیز ادامه دارد و زمان دقیقی برای بازگشایی تالار‌ عروسی تهران اعلام نشده است.

بازگشایی تالار‌های عروسی تهران

آخرین اخبار موجود در این ز‌مینه به شرح زیر است:

پس از عید فطر، مجوز بازگشایی تالار‌های عروسی  با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد. تالار ها با این شرط که پروتکل‌های بهداشتی را تماماً رعایت کنند، از مهمانان در آستانه ورود تست سلامت گرفته شود، تنها از نصف ظرفیت تالار استفاده شود و در صورت امکان مهمانان به خصوص سالمندان ماسک بزنند، دوباره بازگشایی شدند. اما مدتی بعد، به دستور استاندار تهران، فعالیت تالار‌های عروسی در تهران دوباره متوقف شد.

البته همانطور که پیش تر گفتیم، وضعیت تالار‌های عروسی در تهران هنوز حالتی گنگ و مبهم دارد. از طرفی به طور رسمی‌ اعلام ‌می‌شود که تالار‌های عروسی در تهران اجازه فعالیت در این دوران را ندارند، و از طرفی برخی از تالار ها به طور خودسرانه بازگشایی شده اند و بدون محدودیت، انواع و اقسام مراسمات را برگزار ‌می‌کنند و گویا نگرانی از بابت اماکن نیز ندارند.

مجوز بازگشایی تالار‌های عروسی تهران

بازگشایی تالار‌های عروسی

از طرفی، هفت روز پیش خبرگزاری تهران-ایرنا به طور رسمی‌ اعلام کرد که به گفته استاندار تهران، وضعیت این شهر همچنان قرمز است و بهبودی در روند کاهش ابتلا به ویروس، در شهر تهران مشاهده نمیشود. همچنین، ‌می‌توان پیش بینی کرد که در چند روز آینده به دلیل اجتماع مردم بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی، وضعیت ابتلا به ویروس حتی از قبل نیز وخیم تر شود. بنابراین، به نظر نمیرسد که فعلاً انتظار بازگشایی تالار‌های عروسی ، منطقی باشد.

زمان بازگشایی تالار‌های عروسی تهران

البته، از طرفی ‌می‌توان دید که با متوقف شدن فعالیت تالار‌های عروسی در تهران، بسیاری از زوج‌های جوان مراسم عروسی خود را به طور زیرزمینی در تالار‌های بدون مجوز، در خانه ها و یا حتی پارکینگ آپارتمان ها برگزار ‌می‌کنند. از آنجایی که این گونه مراسمات زیرزمینی ، بدون تجهیزات بهداشتی و اغلب بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار ‌می‌شوند، به نظر ‌می‌رسد که بازگشایی تالارهای عروسی در تهران در بسیاری مواقع، نتیجه بهتری داشته باشد. چرا که این تالار ها ظرفیت بیشتری دارند و در نتیجه مدعوین ‌می‌توانند فاصله اجتماعی را بهتر رعایت کنند.

تجهیزات بهداشتی

همچنین این تالار ها از تجهیزات بهداشتی بهتری برخوردار هستند. به همین خاطر، عده بسیاری با بازگشایی تالار‌های عروسی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، موافق هستند. با این حال، همانطور که گفته شد، این روز ها تالار‌های عروسی در تهران پیوسته در حال تعطیلی و بازگشایی به سر ‌می‌برند.به همین علت، به نظر ‌می‌رسد که به طور قطع زمان دقیقی برای بازگشایی رسمی‌ تالار‌های عروسی در تهران امشخص نیست.

ز طرفی، برخی از تالار ها به طور خودسرانه فعالیت خود را ادامه ‌می‌دهند. بنابراین، اگر مایل هستید که از زمان بازگشایی تالار‌های عروسی  مطلع شوید، بهترین کار این است که با تالار مورد نظر خود تماس بگیرید تا شما را در این ز‌مینه راهنمایی کنند.

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *