info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 دکور تم تولد جذاب

دکور تم تولد جذاب

دکور تم تولد جذاب

تولد یکی از اتفاقات مهم در زندگی هر فرد میباشد که دوستان و آشنایان فرد فکر به خوشحال کردن یا سورپرایز کردن او در این روز خاص می ‌افتند؛ اما برای گرفتن جشنی به یاد ماندنی به طوری که در ذهن تمام میهمانان به عنوان یک جشن تولد نمونه یاد شود باید تزیین به خصوصی تدارک دید؛ اما خب بهترین تزیین یا تم تولد جذاب چگونه است؟ این سوالی است که ذهن تمام افرادی که در فکر برگزاری یک جشن به یادماندنی هستند را درگیر کرده است. البته امروزه شرکت های تشریفاتی مشغول به کار هستند که به ازای دریافت مبالغی وسایل مناسب تم تولد را به شما اجاره می ‌دهند و همچنین تمام تزیینات تولد شما را به طور کامل انجام می ‌دهد. استفاده از این شرکت های تشریفاتی ممکن است هزینه های زیادی را بر روی دست شما بگذارند در این مطلب شما را برای انتخاب بهترین تم راهنمایی می ‌کنیم.

برای انتخاب یک تم تولد خوب باید به نکات زیر توجه کرد:

جنسیت و سن فرد

سن و جنسیت از عوامل مهم برای جذابیت تم تولد

در نظر گرفتن سن و جنسیت می‌ تواند در تزیین تم تولد شما نقش به سزایی داشته باشد. برای مثال در افراد بزرگسال تم تولد جذاب تمی است که سنگین تر باشد و بسته به شخصیت جدی تر و رسمی تر باشد. یا به عنوان مثال برای پسر بچه ها می‌ توانید از تزییناتی مانند مرد عنکبوتی یا ازین قبیل که به روحیه پسر بچه ها سازگار است استفاده کنید.

نوار پرچمی

اولین وسایلی که می ‌توانید از آن برای تزیین تولد استفاده کنید پرچم های نواری است. این پرچم ها علاوه بر سادگی زیاد زیبایی چشم گیری را به تولد شما می ‌دهند. همچنین این پرچم ها به راحتی تهیه می ‌شوند و در طرح بندی های مختلف و بسیار متنوع در بازار به فروش می ‌رسند. از مهم ترین ویژگی های این پرچم های قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن هاست.

استفاده از کلاه تولد

کلاه های کله قندی از نماد های زیبایی در تولد هاست

یکی دیگر از کارهایی که برای داشتن یک تم تولد جذاب می ‌توانید انجام دهید خرید کلاه تولد برای میهمانان است به گونه ای که کلاه با تم ست باشد. برای خرید کلاه تولد باید تعداد میهمانان خود را بدانید تا برای همه بتوانید کلاه بخرید و حتما باید دیزاین تم را روی کلاه پیاده کنید تا عکس های شما زیبایی چشم نوازی را به خود بگیرند. همچنین فرزندان شما با داشتن یک کلاه تولد حس یک روز خاص در درون آنها ایجاد می ‌شود.

بادکنک آرایی

بادکنک نماد زیبایی تولد های ایرانی

بادکنک ها از تنها وسایلی هستند که برای تزیین تولد برای هر سن و سال و یا جنسیتی استفاده می ‌شود. همانطور که بارها دیدید بادکنک ها می ‌توانند حس کودکی را در افراد بزرگسال نیز ایجاد کند و این از قابلیت های ویژه بادکنک هاست. شما باید در رنگ بندی بادکنک ها بسیار دقت کنید. تزیین و رنگ های بادکنک ها باید با تم تولد شما همخوانی داشته باشد تا بتواند حس زیبایی را به میهمانان القا کند.

بادکنک ها انواع مختلفی دارند که می‌توان به بادکنک های هلیومی، اعداد، حروف و پولکی اشاره کرد از این رو استفاده درست از آن ها اهمیت زیادی در داشتن یک تم تولد جذاب دارد.

رومیزی های طرح دار

رومیزی های طرح دار از موارد مهمی است که بیشتر اوقات کسی به آن‌ها توجه نمی‌ کند ولی از عوامل مهم زیبایی تم تولد است. برای مثال اگر تم تولد شما ویژگی های خاصی را بیان می‌ کنند

باید رومیزی های شما هم با آن موضوع مرتبط باشند.

لیوان ها و ظرف های یک بار مصرف

یکی از مشکلات بزرگ در صورت استفاده نکردن از این ظرف ها تمیز کردن آن ‌ها بعد تولد است به خصوص اگر تولد پر بریز و بپاش و شلوغی داشته باشید. از این رو بهترین انتخاب این ظروف هستند که می ‌توانید از طرح دار آن ‌ها استفاده کنید با دیزاین تولد شما نیز ست شود و یک تم تولد جذاب خواهید داشت و هم بعد از مراسم به راحتی جمع می‌ شوند.

ریسه های چراغ دار

اگر خانه شما حیاط یا یک سالن پذیرایی بسیار بزرگی دارد می ‌توانید آن را با ریسه های تزیینی که مخصوص تولد هاست تزیین کنید تا سقف خانه از حالت ساده در بیاید و نمای چشم گیری را به خانه یا حیاط بدهد.

 

خدمات مرتبط :

مقالات مرتبط

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *