info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 خدمات ویژه تشریفات پذیرایی مجالس

خدمات ویژه تشریفات پذیرایی مجالس

تشریفات پذیرایی مجالس شامل چه آیتم‌هایی می‌باشد؟

همان طور که می‌دانید ما ایرانی‌ها بسیار مهمان دوست هستیم و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا مهمانان احترامشان حفظ شده و در عین حال به آنان بسیار خوش بگذرد و اوقات خوبی را سپری کنند. از این رو اصول مهمان داری امری حیاتی و مهم می‌باشد که باید آن را رعایت نمائید. ما در این بخش قصد داریم تمامی موارد و آیتم‌های تشریفات پذیرایی مجالس را به طور مفصل برای شما شرح دهیم.

افراد مهماندار به خوبی نیازهای یک مهمانی اصیل و خوب را می‌دانند.
افراد مهماندار به خوبی نیازهای یک مهمانی اصیل و خوب را می‌دانند.

 

مهماندار فردی مناسب و کار بلد جهت پذیرایی از مهمان شما

امروزه در هنگام مهمانی و مراسم خانواده‌ها در تلاش هستند تا از فردی تحت عنوان مهماندار کمک بگیرند. شخص مهماندار تحصیلات و دوره‌های مربوط به مهمانداری را گذرانده و اصول پذیرایی از مهمان را به خوبی آموخته است. او دارای ظاهری مناسب و آراسته می‌باشند و در کمال ادب و احترام با مهمان برخورد می‌کند همچنین قبل ازورود مهمانان جایگاه وسایل مربوط به پذیرایی را از میزبان پرسیده و یاد گرفته است. فرد مهماندار در مدت زمان مد نظر شما به محل برگزاری مراسم و یا مهمانی آمده و در قبال آن مبلغی دریافت می‌نماید. برای استخدام یک مهماندر به صورت موقت می‌توانید به دفتاتر تشریفات مراجعه کرده و یا تماس حاصل نمائید. توجه داشته باشید که باید با توجه به تعداد مدعووین مهماندار رزرو کنید به عنوان مثال برای 100 نفر مهمان حداقل به 4 مهماندار نیاز دارید تا بتوانند به تمامی مهمانان رسیدگی لازم را انجام دهند. همچنین خانوم و یا آقا بودن مهماندار نیز بسته به شرایط مراسم و مهمانان شما دارد. وجود یک مهماندار در امور مربوط به تشریفات پذیرایی مجالس امری مهم تلقی می‌شود.

با بهره گیری از افراد نظافتچی می‌توانید وقت خود را صرف امور دیگر کنید.
با بهره گیری از افراد نظافتچی می‌توانید وقت خود را صرف امور دیگر کنید.

 

فرد مستخدم جهت نظافت محل پذیرایی

توجه داشته باشید که یکی از ارکان مهم تشریفات پذیرایی مجالس پاکیزه و تمیز بودن محل برگزاری مراسم و مهمانی می‌باشد. امروزه افرادی که در این زمینه تخصص دارند جهت تمیز کردن محیط مد نظر شما توسط دفاتر خدماتی و تشریفاتی اعزام می‌شوند و طبق ساعات کاری خود مبلغی دریافت می‌نمایند. در این صورت شما دیگر نیاز نیست بخشی از وقت گران بهای خود را صرف امور نظافتی نمائید.

حقوق مهمانداران و افراد نظافتچی بر حسب ساعت کاری آ‌ها محاسبه می‌شود.
حقوق مهمانداران و افراد نظافتچی بر حسب ساعت کاری آ‌ها محاسبه می‌شود.

 

نکاتی که باید در هنگام استخدام مهماندار و نظافتچی مراسم بدانید

توجه داشته باشید از مراکز معتبر درخواست نیرو برای تشریفات پذیرایی مجالس کنید زیرا این مراکز تمامی اطلاعات و مدارک افراد را در اختیار دارد و مشکلات احتمالی به حداقل خواهد رسید.

پیشنهاد می‌کنیم برای برگزاری مراسم‌های بزرگی همچون: تولد، عزا، عروسی، نامزدی و غیره از مهماندار کمک بگیرید تا بتوانید خود نیز از مراسم لذت ببرید.

با توجه به تعداد مدعووین مهماندار رزرو کنید زیرا اگر تعداد این دو با یکدیگر متناسب نباشد هم نیروی مهماندار بیش از حد خسته می‌شود و هم سرویس دهی به همه مهمانان امکان پذیر نخواهد بود.

می‌توانید برای بخش مربوط به خانم‌ها مهماندار خانم و برای پذیرایی از آقایان مهماندار آقا استخدام نمائید.

می‌توانید از مهمانداران بخواهید که زودتر از مدعووین در محل برگزاری مراسم حاضر شوند تا به شما در کارهای جزئی باقی مانده کمک کنند.

فرد مهماندار دانش کامل و کافی در زمینه تشریفات پذیرایی مجالس دارد پس بهره گیری از آنان را فراموش نکنید.

اگر وقت کافی ندارید حتماً یک نیروی خدماتی استخدام نمائید تا کارها را به نحو احسن انجام دهد.

با توجه به شرایط و موقعیت خود می‌توانید از نیروی نظافتی خانم و یا آقا بهره ببرید.

خلاصه

توجه داشته باشید نیروی خدماتی خانم جهت نظافت محیط داخلی منزل، سرویس‌های بهداشتی، داخل کمدها و قفسه‌ها و کلاً جهت انجام کارهای سبک داخلی مناسب است و نیروی نظافتی آقا جهت کارهایی همچون: پاک کردن دیوارها، تمیز کردن شیشه‌ها و به طور کلی کارهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حتماً از مراکز مورد اعتماد و دفاتر تشریفات پذیرایی مجالس معتبر درخواست نیروی نظافت چی داشته باشید زیرا مدارک و ضمانت‌هایی از این افراد در داخل مراکز نام برده شده موجود می‌باشد و همین امر وجود مشکلاتی همچون: دزدی را به حداقل می‌رساند.

خدمات مرتبط :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *