info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 تعرفه تالار پذیرایی چقدر است؟

تعرفه تالار پذیرایی چقدر است؟

بررسی تعرفه تالار پذیرایی و باغ تالار

احتمالا تمام شما تا کنون برای مراسم های مختلفی مانند: عروسی، تولد و یا عزاداری، به تالار پذیرایی دعوت شده‌اید. این تالارها مدتی است که در شهرهای مختلف تاسیس شده‌اند. یکی از دلایل اصلی که باعث تاسیس شدن این گونه از تالارها شده است، تجملاتی شدن مراسم می‌باشد. اگر به یاد داشته باشید در گذشته و زمان قدیم مراسم‌هایی مانند: عروسی و یا عزاداری در خانه‌ها برگزار می‌شد اما امروزه به دلایل گوناگون مانند کمبود فضای کافی و آپارتمانی شدن اکثر خانه‌ها این مراسم‌ها دیگر در منازل شخصی برگزار نمی‌شود، به همین دلیل تالار‌هایی تاسیس شده اند که شما بتوانید به راحتی این گونه از مراسم‌ها را در آن برگزار کنید. تعرفه تالار پذیرایی مختلف است و بسته به نوع تالار و یا باغ تالار درنوسان می‌باشد.

چه مراسم هایی را میتوان در تالارها برگزار کرد؟

معمولاً در تالارها همه نوع مراسمی را می‌توان برگزار کرد مانند: عروسی، تولد، عزاداری و…

به طور کلی پذیرایی از مهمان‌ها بر عهده تالار می‌باشد و در صورتی که مراسم شما تولد و یا عروسی باشد می‌توانید گروه ارکست نیز دعوت کنید و حتی برعکس اگر مراسم شما مراسم عزاداری باشد می توانید به سلیقه خود از یک روضه خوان بخواهید تا به مراسم شما بیاید.

شما می‌توانید تزیین تالار را به عهده مدیریت بگذارید و آن‌ها به بهترین نحو ممکن تالار پذیرایی را برای شما تزیین می‌کنند اما اگر بخواهید هم می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید.

تالارها به چه صورت برای مراسمات مختلف دیزاین میشود؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد دیزاین کردن تالار مراسمات مختلف، متفاوت می‌باشد. می‌توان دیزاین این مراسم‌ها را به عهده  تالارپذیرایی  گذاشت اما شما نیز می‌توانید در طراحی آن نقش داشته باشید و به کارکنان سالن بگویید که می‌خواهید تزیین تالار به چه صورت باشد. تزیین تالار برای عروسی لوازم خاصی دارد که از این لوازم می‌توان به رقص نور و اسپیکر‌های مخصوص اشاره کرد. فراهم کردن این وسایل به عهده خود تالار می‌باشد اما شما نیز می‌توانید به صورت جداگانه آن‌ها را تهیه کرده و تعرفه های مختلف تالار پذیرایی را بپردازید.

محل رقص در تالار پذیرایی

تعرفه تالار پذیرایی چقدر است؟

همان طور که می‌دانید باغ تالار‌ها به دلیل بزرگ بودن و باز بودن فضا معمولا در اطراف شهر واقع می‌شوند. اینگونه از تالارها به دلیل اینکه زمان تعطیلی مشخصی ندارند و ممکن است سر و صدای ناشی از آن موجب آزار و اذیت اهالی شهر شود، در اطراف شهر قرار می‌گیرند. اما در مقابل در تالار‌های سرپوشیده به دلیل اینکه مراسم داخل سالن برگزار می‌شود و صدای موسیقی به خارج از آن محل نمی‌رسد در درون شهر تاسیس می‌شوند.

شاید درباره تعرفه تالار پذیرایی شنیده باشید، هزینه اجاره تالار‌های پذیرایی به نوع آنها نیز بستگی دارد، به طور کلی باغ تالار‌ها قیمت بیشتری را نسبت به تالار‌های سرپوشیده که درون شهر قرار دارند دارا می باشد.

همانطور که در بالا به آن اشاره شد هزینه تهیه مواد غذایی برای مراسم بر عهده میزبان می‌باشد، اما شما می‌توانید هزینه تهیه مواد غذایی را به تالار پرداخت کنید تا خود تالار برای مراسم شما خرید کند. شما می‌توانید برای مراسمات عروسی و جشن‌های خود ارکست دعوت کنید اما توجه داشته باشید که هزینه ارکست بر عهده میزبان می‌باشد.

تعرفه اجاره تالار پذیرایی

شما می‌توانید برای مراسم‌های جشن و عزاداری خود نوشیدنی و تنقلات مختلفی سفارش دهید، معمولاً تهیه این تنقلات بر عهده میزبان می‌باشد اما می‌توانید تهیه آن را به تالار نیز بسپارید و پول آن را جداگانه به تالار پرداخت کنید.

مکان باغ تالار در خارج از شهر

مطلب آخر:

تالار پذیرایی سربسته به دلیل این که در داخل شهر واقع شده اند و سرپوشیده می باشند، به دو بخش بانوان و آقایان تقسیم می‌شوند اما این مراسم اگر عزاداری باشد می‌توان آن را به صورت مختلط نیز برگزار کرد.

باغ تالارها به دلیل اینکه خارج از شهر قرار دارند و سرباز نیز هستند، هیچ محدودیتی برای زنانه و مردانه بودن آن وجود ندارد و شما می‌توانید مراسم خود را به صورت مختلط در آنجا برگزار کنید. یکی از دلایلی که باعث بالا بودن قیمت اجاره این باغ تالار‌ها می‌شود، قابلیت مختلط بودن آن می‌باشد. همانطور که گفته شد تزیین دکور جشن به عهده تالار پذیرایی می‌باشد اما اگر شما بخواهید طراحی تالار را تغییر دهید و یا چیزی به آن اضافه کنید باید تعرفه بیشتری را پرداخت کنید.

این را نیز بدانید که هر تالاری قوانین خاص خودش را دارد و لزوما تالارهایی که در درون شهر قرار دارند، نباید در ساعت ۱۲ شب تعطیل شوند، بعضی از آن ها تا صبح باز می باشند.

مقالات مرتبط:

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *