info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 تشریفات عروسی جشن شما را با شکوه‌تر خواهند کرد

تشریفات عروسی جشن شما را با شکوه‌تر خواهند کرد

تهیه تشریفات عروسی

بدون شک عروسی یکی از خاطره‌انگیزترین شب‌ها به‌حساب می‌آید که فراموش‌کردن آن دور از ذهن است. موارد مختلفی وجود دارند که باعث به‌یادماندنی شدن این مناسبت می‌شوند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تهیه تشریفات عروسی اشاره کرد.

این تشریفات شامل موارد متعددی می‌شوند که هرکدام این قابلیت را دارند تا بخشی از نیاز شما را در یک مراسم برآورده کنند. از جمله مهم‌ترین این تشریفات می‌توان به چیدمان عروسی، میز آرایی و گل ‎آرایی، فیلم‌برداری، عکاسی و… اشاره کرد. در ادامه به‌صورت کامل‌تر شما را با این مباحث آشنا خواهیم کرد تا بتوانید بهترین شب را برای خودتان رقم بزنید. همراه ما باشید.

دکور و گل‌آرایی؛ یکی از مهم‌ترین تشریفات عروسی

دکور و گل‌آرایی را می‌توان در بین مهم‌ترین تهیه تشریفات عروسی جای داد. این دسته از خدمات می‌تواند یک فضای رؤیایی و ایده‌آل را برای عروس و داماد و همچنین مهمانان حاضر به وجود بیاورد. در واقع می‌توان این‌طور بیان داشت که اگر دکور و گل‌آرایی در بهترین شکل ممکن انجام شود، فیلم‌برداری و عکاسی نیز از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و عروس و داماد از این طریق می‌توانند به ثبت خاطره بپردازند.

امروزه مجموعه‌های مختلفی وجود دارند که دکور و گل‌آرایی یک جشن عروسی را برعهده می‌گیرند. انتخاب نوع دکور و استفاده از رنگ‌ها نیز می‌تواند هم توسط عروس و داماد و هم توسط برگزارکننده‌ تشریفات انتخاب شود.

گل آرایی در تشریفات عروسی

سفره عقد؛ یکی از سنت‌های جدانشدنی مراسم

ایرانیان از زمان‌های قبل تا کنون پیرو سنت‌های مختلفی بوده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به سفره عقد اشاره کرد. چیدمان سفره عقد یکی از کارهایی به شمار می‌رود که از دست هرکسی برنمی‌آید.

به همین علت اگر قصد دارید یک سفره عقد بسیار زیاد را در مراسم خود پهن کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از مجموعه‌های برگزارکننده تهیه تشریفات عروسی است. چراکه آن‌ها با داشتن نیروهای کاربلد می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند و خدمات مختلفی از جمله نورپردازی، گل‌آرایی، شمع آرایی و… را در بالاترین کیفیت به انجام برسانند.

عکاسی و فیلم‌برداری؛ امری مهم و ضروری

عکاسی و فیلم‌برداری در بین تشریفاتی جای‌داده می‌شوند که نمی‌توان مجلس عروسی را بدون آن‌ها تصور کرد. چراکه آن‌ها می‌توانند تک‌تک لحظات را در زیباترین حالت ممکن به ثبت برسانند و شما با هر بار دیدن آن‌ها یاد آن روز را زنده کنید. برای اینکه تصاویر کیفیت بالایی داشته باشید، به دوربین‌های رده‌بالایی نیاز است.

امروزه دوربین‌های مختلفی وجود دارند که برگزارکنندگان جشن از آن‌ها استفاده می‌کنند. اچ‌دی، فول‌اچ‌دی، اسلایدر، هلی کم، کرین و همچنین پروجکشن در بین این موارد جای‌داده می‌شوند.

مکان برگزاری جشن عروسی و یا ساعت آن هیچ تاثیری را بر روی کیفیت نهایی تصاویر ثبت‌شده نخواهند گذاشت. چراکه برای این امر از دوربین‌های مخصوص و باکیفیت و عکاسان حرفه‌ای بهره گرفته می‌شود.

گرفتن عکس‌های زیبا توسط تیم تشریفات عروسی

پذیرایی؛ از اصول تهیه تشریفات عروسی 

پذیرایی یکی از تشریفاتی است که برای مهمانان از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت عروس و داماد سعی بر این دارند که در بهترین شکل این امر را به انجام برسانند. برای پذیرایی مهمانان توسط تیم تشریفات یک منوی ویژه در نظر گرفته شده است که عروس و داماد برحسب سلیقه می‌توانند انواع شیرینی‌ها، میوه‌ها، کیک‌ها، سالادها و… را انتخاب کنند تا مهمانان توسط آن‌ها پذیرایی شوند.

پذیرایی از مهمانان در جشن عروسی

ماشین عروس و کارت عروس؛ قابل اهمیت برای هر دو زوج

ماشین عروس و کارت عروسی را نیز نمی‌توان از مجالس جشن جدا کرد. اگر کارهای جشن را از پایه به تیم‌های تهیه تشریفات عروسی بسپارید، تمامی مقدمات را برای شما فراهم خواهند کرد. به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید ماشین عروس خودتان را توسط این تیم تزئین کنید و ازتم جشنتان برای این امر بهره ببرید.

همچنین برای اینکه مهمانان را از پیوندتان مطلع کنید، می‌توانید کارت عروسی‌تان را با سلیقه خودتان سفارش دهید. ازآنجایی‌که کارت عروسی به‌عنوان یک دعوت‌نامه به شمار می‌رود، شما برای احترام گذاشتن به مهمانانتان باید نهایت دقت و توجه را بر روی آن اعمال نمایید.

کارت جشن عروسی

سخن آخر

در این مطلب به بررسی تهیه تشریفات عروسی پرداخته شد که موارد متعددی را به خود اختصاص داده‌اند و هرکدام از آن‌ها تاثیر مستقیمی را بر روی کیفیت جشن برگزارشده دارند. ازاین‌رو اگر شما نیز می‌خواهید مراسم خودتان را باکیفیت بالایی اجرایی کنید، کافی است کارهایی همچون، دکور، گل‌آرایی، پذیرایی، عکاسی و فیلم‌برداری را به تیم‌های تشریفات بسپارید.

 

 

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *