info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 معرفی تالارهای تهران

معرفی تالارهای تهران

در شهر تهران تالارهای پذیرایی فراوانی وجود دارند. این تالارها برای راحتی کار مردم در مراسم عروسی و آبرومندانه برگزار شدنش ساخته شده‌اند و خدمات فراوانی می‌دهند. ما در این مقاله به معرفی چند عدد از تالارهای تهران می‌پردازیم.

تالارهای تهران

تالار پردیس تهران

این تالار جز تالارهای تهران است . تالار پردیس در شهر ری تهران و میدان بسیج آن قرار دارد. تالار پردیس دو سالن اختصاصی و مجلل دارد که ظرفیت هر کدام چهارصد و پنجاه نفره و هفتصد نفره است.

تالار پردیس تهران

تالار ماهان

تالار پذیرایی ماهان که جز تالارهای تهران است در بلوار غربی اشرفی اصفهانی قرار دارد. این تالار در تقاطع بلوار ناطق نوری قرار گرفته است. این تالار ورودی رایگان دارد. کف تالار ماهان ال ای دی دارد و در آخر هم آتش بازی دارد. مساحت تالار ماهان چهار هزار و دویست متر مربع است. این تالار به صورت طبقاتی است و پارکینگ طبقاتی هم دارد. رزرو این تالار برای کسانی که جشن عروسی دارند پیشنهاد می‌شود.

تالار ماهان

تالار تشریفات کلاسیک شرق

این تالار یکی از بهترین تالارهای تهران است. تالار کلاسیک یک تالار لوکس، زیبا و نوساز بوده و لوازم تزئینی بسیار زیبایی در آن به کار رفته است. چون تالار کلاسیک در اتوبان شهید باقری قرار گرفته است دسترسی به این تالار بسیار راحت است. این تالار طبقاتی است و پارکینک طبقاتی هم دارد. تالار کلاسیک اتاق بازی بچه هم دارد تا خاطر پدرو مادرها در عروسی از بابت کودکشان آسوده باشد. ظرفیت این تالار هم  حدود ششصد نفر است.

تالار تشریفات کلاسیک شرق

تالار تشریفاتی باشگاه نیاوران

تالار تشریفاتی باشگاه نیاوران که در منطقه یک تهران قرار دارد جز تالارهای تهران به حساب می‌آید. تالار باشگاه نیاوران از بروز ترین طراحی دنیا استفاده کرده است. ظرفیت پذیرایی این تالار پانصد نفر است. طبق تصویری که در زیر می‌بینید این تالار ورودی بسیار زیبا و شیکی دارد.

تالار تشریفاتی باشگاه نیاوران

تالار پذیرایی مجلل کیان

تالار پذیرایی مجلل کیان از تالار های بسیار خوب و از تالارهای تهران می‌باشد. این تالار در محدوده غرب تهران است . ظرفیت تالار کیان حداکثر هزار نفر است و این تالار چون طراحی مدرن و به‌روزی دارد یکی از تالارهای شیک و مدرن شهر تهران به حساب می آید.

تالار پذیرایی مجلل کیان

تالار مشاهیر

تالار پذیرایی مشاهیر یکی از تالارهای تازه تاسیس و جز تالارهای تهران است .تالار مشاهیر در خیابان ستارخان تهران واقع شده است. باغ تالار مشاهیر درای ظرفیت پذیرایی پانصد نفری است. این تالار سالن عقد بزرگ ، مجزا و زیبایی دارد. این تالار بهترین گزینه برای افرادی است که به زودی عروسی در پیش دارند و می‌خواهند به خانه بخت بروند.

 

تالار مشاهیر

تالار پذیرایی عطر یاس

در تالار پذیرایی عطر یاس که در تهرانپارس قرار دارد و یکی از تالارهای تهران محسوب می‌شود سالن های دلربا و زیبایی وجود دارد. سالن‌های موجود در تالار عطر یاس هر کدام تم تزئینی متفاوتی دارند و برای هر سلیقه‌ای ترتیب داده شده‌اند. کیفیت غذای این تالار بسیار خوب است. تالار عطر یاس دارای اتاق عقد مجزا با ظرفیت دو هزار نفره دارد. پخش موسیقی زنده و مولودی خوانی در این تالار انجام می‌شود. تالار عطر یاس مثل دیگر تالارها  پارکینگ اختصاصی دارد. این تالار در تهرانپارس خیابان استخر شمالی واقع شده است. به عروس و دامادهایی که دنبال تالار خوب هستند این تالار را معرفی می‌کنیم.

تالار پذیرایی عطر یاس

 

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *