info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 نیاز به اجاره سرمایش کولر در فصول گرم سال

نیاز به اجاره سرمایش کولر در فصول گرم سال

اجاره سرمایش کولر

همان طور که می‌دانید در فصل گرما یعنی تابستان، در هر منزل و یا مغازه و غیره به وسایل سرمایشی نیاز است حال اگر قصد برگزاری مراسم دارید باید به فکر سیستم سرمایشی مناسب نیز باشید. توجه کنید که خرید کولر آن هم برای تنها یک شب به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود و حتی مقرون به صرفه هم نخواهد بود، پس به فکر اجاره سرمایش کولر از مراکز مربوطه باشید چرا که اگر این کار را نکنید مهمانان و خود شما از مراسم لذت نخواهید برد و احتمالاً گرمازده و کلافه می‌شوید و تمامی آرایش مربوط به مو و صورت مدعووین خراب خواهد شد پس جهت جلوگیری از رویدادهای مذکور به اجاره سیستم‌های سرمایشی مناسب بپردازید. می‌توان گفت اجاره کولر از کارهای واجب و حیاتی جهت برگزاری انواع مراسم‌ها و مهمانی‌ها می‌باشد. این وسیله سرمایشی در شهرهای بزرگ تقاضای بیشتری دارد.

اجاره کولر گازی ایستاده جهت برگزاری انواع مراسم مختلف بسیار گزینه‌ای مناسب می‌باشد.
اجاره  سرمایش کولر گازی ایستاده جهت برگزاری انواع مراسم

انواع کولرهای موجود جهت اجاره

کولرها دارای انواع متفاوتی هستند که عبارتند از: کولر آبی، کولر گازی، کولر تحت عنوان پنجره‌ای و کولری به نام اسپیلت. تمامی انواع کولرهای مذکور دارای قدرت و توانی متفاوت هستند. پس شما با توجه به سالن و فضای مد نظر برگزاری مراسم، تعداد مدعووین، سرباز و یا سر بسته بودن سالن و غیره یکی از انواع نام برده شده را انتخاب کرده و اجاره نمائید. توجه داشته باشید در هنگام جست و جو جهت پیدا کردن مرکز مناسب اجاره سرمایش کولر معتبرترین و مناسب‌ترین آن را بیابید چرا که بسیاری از مراکز توجهی به سالم و یا غیر سالم بودن کالا خود نداشته و آن را کنترل نمی‌کنند و در نهایت این شما هستید که به درد سر خواهید افتاد.

باید با توجه به تعداد مهمانان و فضای برگزاری مراسم، تعداد و نوع کولر را تعیین کرده و اجاره نمائید.
باید با توجه به تعداد مهمانان و فضای برگزاری مراسم، تعداد و نوع کولر را تعیین کرده و اجاره نمائید.

اجاره سرمایش کولر مناسب جهت برگزاری مراسم از چه نوعی می‌باشد؟

در این بخش قصد داریم تا شما را با بهترین نوع کولر جهت به کار گیری در مراسم مختلف آشنا کنیم.

اجاره کولر گازی ایستاده

با اجاره کولر گازی ایستاده می‌توانید با خیالی آسوده دمای محیط را تحت کنترل داشته باشید، درجه آن را تنظیم کنید و هوایی مطبوع و مناسب برای مهمانان خود به ارمغان آورید.

به طور معمول کولرهای گازی اجاره‌ای در دو نوع هستند که عبارتند از: کولر گازی تک فاز و کولر گازی دو فاز. جهت اجاره هر یک از کولرهای مذکور به مراکز تشریفات معتبر مراجعه کرده و با توجه به فضای مراسم خود اقدام به اجاره آن نمائید.

در هنگام اجاره کولر به مراکز معتبر و مناسب مراجعه نمائید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نمائید.
در هنگام اجاره کولر به مراکز معتبر و مناسب مراجعه نمائید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نمائید.
نکات و موارد مربوط به اجاره کولر که باید بدانید

1_توجه داشته باشید که حتماً قبل از اجاره سرمایش کولر ، تعداد دقیق مهمانان را در نظر گرفته و برآورد کنید که به چند کولر نیاز خواهید داشت این کار برای این است که هوای خنک برای تمامی مدعویین تامین شود.

2_در هنگام اجاره کالای مذکور لازم است تا فضای برگزاری مراسم خود را در نظر داشته باشید، بالطبع فضاهای بزرگ به تعداد بیشتری کولر نیاز دارند.

3_ جهت اجاره کولر تا حد الامکان به مراکز معتبر مراجعه نمائید تا از سالم بودن کالای مد نظر اطمینان حاصل فرمائید زیرا در صورت خراب بودن کولر فرصت بازگرداندن آن را در روز مراسم نخواهید داشت.

4_ توجه داشته باشید در زمان مقرر کولر را بازگردانده و بدقولی نکنید.

5_دقت کنید به طور معمول کولرهای گازی ایستاده جهت اجاره برای مراسم‌های مختلفی همچون: عروسی، عقد، نامزدی، تولد، انواع عزاداری‌ها، سمینارها و غیره مناسب می‌باشد.

6_ هزینه حمل و نقل مربوط به بردن و آوردن کولر به محل برگزاری مراسم بر عهده شما خواهد بود و مرکز اجاره دهنده در قبال پرداخت هزینه‌های مربوطه هیچ وظیفه‌ای ندارد.

7_دقت داشته باشید تا زمانی که کولر را اجاره کردید هر عیب و اشکالی که در آن بروز کند شما مقصر هستید و باید هزینه خسارت مربوطه را پرداخت کرده و یا کولر را خریداری نمائید.

مطالب فوق درباره نکات و موارد اجاره سرمایش کولر جهت برگزاری مراسم مختلف بوده است.

 

خدمات مرتبط :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *