info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران بیان کرده  از زیرزمین ها به جای تالار استفاده می شود.

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران بیان کرده از زیرزمین ها به جای تالار استفاده می شود.

 رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران اعلام کرده که در چند ماه اخیر صنف تالارهای پذیرایی به ورشکستگی کامل رسیدند و از جایگزین شدن زیرزمین ها به جای تالار خبر داد.

 خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی از عملکرد ستاد ملی مبارزه با کرونا این گونه انتقاد کرد که سخت گیرها درباره ی شیوع ویروس کرونا و همچنین بسته بودن تالارهای پذیرایی باعث شده که این صنف به طور کلی نابود شود.

 نائب رئیس اتاق اصناف تهران نیز بیان کرد که به طور کلی اتحادیه تالارهای پذیرایی هزار عضو دارد که ماه هاست به دلیل شیوع ویروس کرونا بیکار شده اند و همین امر باعث شده است تا صاحبان تالارهای پذیرایی ضررهای زیادی را متحمل شوند.

 آقای ابراهیمی نیا نیز اضافه کرد

که از ماه های قبل فعالیت‌هایی مانند عروسی و عزا شروع شده است و تمام صنف ها فعالیت خود را شروع کرده‌اند. اما به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صنف تالارهای پذیرایی هنوز اجازه فعالیت ندارند.

همچنین اضافه کرد که مردم تقریباً به زندگی عادی خود برگشته اند و مراسم‌های عزا و عروسی خود را برگزار می ‌کنند.

به دلیل اینکه صنف تالارپذیرایی اجازه فعالیت را ندارند دیگر مشاغل و صنف ها از این فرصت سوء استفاده کرده‌اند و مراسم‌های عزا و عروسی مردم را در مکان های کسب و کار خود برگزار می ‌کنند.

این در حالیست که رستوران ها و یا چلوکبابی ها پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند و هیچ قانونی نیز برای فاصله‌گذاری اجتماعی دارا نمی باشند. در صورتی که تالار پذیرایی به دلیل اینکه مکان بسیار بزرگی است می تواند پروتکل های بهداشتی را بهتر و کامل تر اجرا کند.

او همچنین بیان کرد که در حال حاضر که به دلیل شیوع ویروس کرونا و به بهانه رعایت پروتکل های بهداشتی تالارهای پذیرایی اجازه فعالیت را ندارند زیر زمین های منازل مسکونی، پارکینگ ها و باغ ها  به جای تالارهای پذیرایی در حال فعالیت هستند و مردم مراسم های خود را در این مکان ها برگزار می کنند.

 در حالی که صنف تالارپذیرایی که تخصص لازم را در اجرای این مراسم دارند در حال نابودی هستند، مکان ها و مشاغل دیگر از این فرصت برای کسب درآمد استفاده می ‌کنند.

 رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی همچنین خاطرنشان کرد که در روز گذشته اعضای محترم صنف تالار پذیرایی تجمع اعتراضی را نسبت به شرایطی که برای آنها وجود دارد برگزار کردند و از شرایط به وجود آمده برای تالارهای پذیرایی شاکی بودند. آنها اعتراضات خود را در مقابل اتحادیه بیان کردند.

راه های ارتباطی با اتحادیه تالار های پذیرایی  و تجهیز مجالس :

تلگرام اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس

تماس با اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس

ایمیل اتحادیه تالار های پذیرایی  و تجهیز مجالس

برای مطالعه دیگر مقالات سایت اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس با ما همراه باشید :

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *