info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 انتخاب تالار مجالس تهران

انتخاب تالار مجالس تهران

زندگی ماشینی و خانه های کوچک و آپارتمانی در شهر تهران سبب شده، تا امروزه اغلب ساکنین این شهر برای برگزاری مجالس مختلف خود از تالار مجالس در تهران استفاده کنند. هر گاه که بحث برگزاری مجلسی، اعم از تولد، ولیمه، ترحیم و … می شود. نخستین موضوعی که ذهن میزبان را به چالش می کشد، محل برگزاری مجلس و تامین بودجه است. برگزاری مجالس در تهران نیاز به یک مدیریت بودجه مناسب و برنامه ریزی دقیقی دارد.

 

برگزاری تولد در  تالار مجالس در تهران به علت خانه های کوچک در تهران

انتخاب یک تالار متناسب در تهران نیاز به بررسی و دقت قابل توجهی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

انتخاب تالار مجالس در تهران

 

انتخاب تالار مجالس در تهران دغدغه اغلب میزبانان

پرسنل خدماتی و اداری:

چنین موضوعی یکی از عوامل مهم انتخاب تالار است. برخورد پرسنل اداری تالار و یا پرسنل خدماتی آن می تواند امتیاز و برتری یک تالار نسبت به سایر تالار ها باشد.

محل قرار گیری تالار:

محل قرار گیری تالار نخستین موضوعی است، که ذهن میزبان را درگیر می کند. منطقه قرار گیری تالار، وجود پارکینگ برای میهمانان از مهم ترین دلایل انتخاب تالار مجالس در تهران است.

وجود دیزاین مطابق با مجلس:

تنوع در دیزاین و گل آرایی های مطابق با مجالس علاوه بر جذابیت تالار سبب افزایش انتخاب در میزبان مجلس می شود. آنچه که تالار مجالس تهران را جذاب تر می کند، تنوع در دیزاین و گل آرایی است.

تنوع غذایی:

تنوع غذایی و ظروف زیبا برای صرف غذا نیز یکی دیگر از عوامل مهم از نظر میزبان و میهمانان دعوت شده در یک مجلس است. وجود چندین غذای متنوع با قیمت مناسب باعث جلب نظر مشتری خواهد شد.

 

تنوع غذایی یکی دلایل انتخاب تالار مجالس در تهران

انتخاب مجری، شومن یا نوازنده مناسب:

هر مجلس در تالار مطابق با محتوا آن نیاز به وجود مجری، گوینده، نوازنده و … دارد تا مجلس را از آن حالت خشک و رسمی خارج کند و به نوعی میهمانان را سرگرم کند. انتخاب یک مجری یا خواننده یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب تالار مجالس در تهران است.

فیلم بردار:

وجود تیم فیلم برداری حرفه ای در تالار منتخب می تواند شب به یاد ماندنی را برای میزبان به تصویر بکشد. پس وجود یک فیلم بردار از عوامل مهم انتخاب تالار مجالس است.

 

قیمت تالار مجالس در تهران

همه دوست دارند در کنار داشتن یک شب به یاد ماندنی در کنار میهمانان خود در تالار مجالس تهران از تخفیف خوبی برخوردار شوند. اما این تخفیف زمانی حاصل می شود، که قیمت اقلام غذایی و تشریفاتی تا حد قابل توجهی پایدار باشد.

افزایش نرخ گوشت و مرغ یکی از عوامل افزایش اجاره بها تالار مجالس در تهران

 

اجاره بها یک شب تالار مجالس تهران در چند سال گذشته به علت تورم و گرانی اقلامی نظیر گوشت، مرغ و … به شدت بالا رفته است. اما عواملی نظیر برگزاری مجالس در فصول سرد سال مانند زمستان و یا برگزاری مجالس در اوایل یا اواسط هفته می تواند کمک مالی زیادی به میزبان مجلس کند.

 

جمع بندی

 

چشم پوشی از برخی از تجملات راهی برای برگزاری مجالس درتالار مجالس تهران

گرچه برگزاری مجالس در تهران به علت عوامل مختلف تبدیل به یک دغدغه برای میزبان مجلس شده است، اما می توان با در نظر گرفتن شرایط کنونی و چشم پوشی از برخی از تجملات یک مجلس استثنایی را در یکی از تالار های تهران برای میهمانان رقم زد.

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *