info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 انواع تالار پذیرایی و دکوراسیون آنها

انواع تالار پذیرایی و دکوراسیون آنها

مقدمه:

طراحی و دکوراسیون تالار پذیرایی که غذا و نوشیدنی هایی در آنها سرو می­شود ، می­تواند اشکال مختلفی داشته باشد.برای یک جلسه گفتگو همراه با پذیرایی و قهوه را می­توانید در سالنی پرگزار کنید که تزیینات جزئی و تم ساده داشته باشد ، در حالی که پذیرایی ، جلسه یا جشن مفصل دارای طرح و تزئینات پیچیده متناسب با موضوع است.

علاوه بر این، میهمانان در ضیافت­ها و برنامه­های پذیرایی باید به سرعت پذیرایی شوند ، ایستگاه های خدمات و چیدمان باید طوری تنظیم شوند که حداکثر کارایی کارکنان را فراهم کند.

سبک چیدن میز و صندلی ها در زیبایی تالار پذیرایی بسیار اهمیت دارد.

انواع تالار پذیرایی:

بهترین راه برای چیدمان تالارپذیرایی بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله:

  • فضای موجود در داخل تالار پذیرایی
  • تعداد مهمانان یعنی (حداقل، میانگین و حداکثر میهمانان).
  • سطح فعالیت و تعامل مورد نیاز( آیا مهمانی شما رقص و پایکوبی دارد یا خیر)
  • مکان مورد نیاز برای میزهای شام ، میزهای جلسات و میزهای دسر.
  • جزئیات تجهیزات مورد نیاز به عنوان مثال پروژکتورها ، صفحه نمایش ، جایگاه ها ، صفحه نمایش ، محل رقص ، صحنه و غیره
  • نوع خدمات به عنوان مثال: سرویس کامل ، بوفه و غیره

به کار بردن رنگ های قرمز و زرد و نارنجی به زیبایی و آرامش فضا می افزاید.

در زیر 9 سبک اصلی تنظیم تالار پذیرایی آورده شده است:

1. ضیافت / سبک عروسی

2. سبک جلسه هیئت مدیره

3. سبک استخوان ماهی

4. سبک مربع توخالی

5. اتاق سخنرانی به سبک اتاق آموزش

6. اتاق مدرسه یعنی میز ها پشت سر هم مانند کلاس درس چیده شود

7. سبک چینش به شکل T

8. سبک تئاتر

9. سبک چینش به شکل U

دکوراسیون تالار پذیرایی:

اگر در یک تالار پذیرایی یک مراسم جشن و سرور داشته باشید، قطعا نظرتان بر این است که سالن تالار را برای ایجاد یک روحیه شاد در مهمانان و داشتن یک فضای خوشایند به گونه ای دلپذیر تزئین کنید. در اینجا سه ​​مرحله برای تزئین سالن ضیافت خود آورده شده است:

روکش صندلی ها و رومیزی ها و ظروف باید با یکدیگر هارمونی داشته باشد

یک تم را انتخاب کنید

ابتدا باید در مورد موضوع رویداد خود تصمیم بگیرید. حتی اگر فکر نمی­کنید رویداد شما به موضوعی نیاز دارد ، ارائه یک مفهوم اساسی به شما در انتخاب طرح رنگ ، وسایل دکوراسیون و حال و هوایی که می­خواهید تنظیم کنید کمک می­کند. یک نقطه شروع خوب این است که سعی کنید چیزهایی را که در ذهن شما تداعی کننده زیبایی، مجلل بودن، خوشحال کننده بودن و سرگرم کننده بودن است را در کنار هم بچینید.اکنون می توانید با کنار هم قرار دادن این عوامل یک طرح زمینه ای برای تالار پذایرایی داشته باشید

برای مهمانی هایی که در هنگام عصر برپا می­شوند، می­توانید روی نور شمع ، گلها ، نورکلی و تنظیمات میز زیبا و همچنین مجسمه های یخی تمرکز کنید. برای مهمانی های شب دورهمی بدون مناسب خاص،بیشتر می­توانید به جای گل ، دکوراسیون سرگرم کننده با غذا و ملحفه های سفره و برای هر مناسبت در فصول مختلف سال می توان از تم گل های همان فصل و یا از تم رنگ های گرم در پاییز و زمستان استفاده کرد.

هماهنگ کننده ضیافت

هنگامی که یک موضوع را در ذهن دارید ، هماهنگ کننده تالار پذیرایی خود را برای کمک به برنامه ریزی استخدام کنید. آنها می توانند با بحث در مورد آنچه که تا آنجا ارائه می­دهند به شما کمک می­کنند تا دکوراسیون تالار پذیرایی به خوبی انجام شود ، و همچنین ممکن است برخی از تامین کنندگان تجهیزات و دکورهای مورد نظر را که در کار خود حرفه ای هستند را بشناسند و هماهنگی های لازم را با آنها انجام دهد و شما دیگر درگیر جزئیات نشوید. این افراد ،صدها جشن را برنامه ریزی کرده اند و می­توانند ایده های خوبی به شما ارائه دهند و همچنین به شما در هماهنگی تحویل دکوراسیون تالار پذیرایی ، گل و غیره کمک کنند.

شخصی سازی کنید

برای جشن های عقد و عروسی حتی می­توانید پا را فراتر گذاشته و بسته به سلیقه خود تغییراتی را در دکوراسیون تالار پذیرایی ایجاد کنید. می­توانید رنگ گلهای طبیعی را با رنگ دسته گل عروس یا حتی لباس عروس ست کنید و یا دستمال های پذیرایی روی میز شام را با رنگ لباس عروس و داماد ست کرد. صندلی ها را می توان به گونه ای چید که خانواده های دو طرف احساس غریبگی نداشته باشند، گویی همه از یک خانواده هستند.حتی می­توان جایگاهی ویژه برای رقص عروس و داماد و یا حتی سخنرانی آنها ترتیب داد.ظرف های پذیرایی باید همگی یکدست بوده و فضا هارمونی داشته باشد.حتی لباس فرم نیروهای خدماتی تالار نیز باید یکدست بوده و با فضا متناسب باشد.

میز سرو شام باید به گونه ای باشد به همه مهمان ها بتوانند به راحتی به ظروف دسترسی داشته باشند.

شکل و شمایل تالار پذیرایی تا مدت ها در ذهن میزبان و مهمانانش باقی خواهد ماند و می­تواند تبدیل به بهترین یا بدترین خاطره آنها شود. باید تمام سعی بر آن باشد که همه چیز با سلیقه میزبان هماهنگ بوده و در طول دربرگزاری مهمانی چیزی کم و کسر نباشد.مدیریت تالار های پذیرایی کاری سخت همراه با بررسی مداوم جزئیات است و این کار نیاز به آموزش های لازم و سال ها تمرین و ممارت و فعالیت در یک تالار را می طلبد.

به کار بردن میز و صندلی و ظروف لوکس در زیبایی تالار تاثیر گذار است.

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

 

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *