info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 فرهنگ و مزایای ظروف کرایه

فرهنگ و مزایای ظروف کرایه

شاید کرایه کردن انواع ظرف‌ها در نگاه اول بسیار ساده باشد و پیش خودتان فکر کنید که نکته خاصی ندارد که بخواهیم درباره‌اش صحبت کنیم؛ اما اینطور نیست، ظروف کرایه و در واقع اجاره کردن ظرف برای مجالس و میهمانی‌ها چند نکته بسیار اساسی و مهم را دارد که توجه به آنها نیز ضروری و لازم است. این نکات شامل مواردی همچون نکات مهم در هنگام اجاره ظروف، ویژگی‌ها و نکات مثبت اجاره ظروف، انواع ظروف برای کرایه و…می‌شود، که در ادامه توضیح داده شده‌اند.

جا افتادن فرهنگ استفاده از ظروف کرایه ای میتواند حتی به نفع طبیعت نیز باشد.

نکات مهم در هنگام اجاره ظروف

ظروف کرایه‌ای به این شکل هستند که به موسسه یا فردی که اینکار را انجام می‌دهد مراجعه می‌کنید و نوع ظرف‌های درخواستی خود را به آنها می‌گویید فرد نیز در صورت توان تمام احتیاجات شما را برآورده می‌کند؛ اما چند نکته مهم در خصوص انتخاب موسسه یا فرد دارای امکان کرایه دادن ظروف و همچنین خود ظرف ها وجود دارد که ذکر آنها خالی از لطف نیست.

1-رعایت بهداشت

 رعایت کردن بهداشت توسط موسسه یا شرکت نکته بسیار قابل توجهی است. برخی از شرکت ها طبق قوانین و مقررات خودشان اجازه شستن ظروف به مشتریان را نمی‌دهند، برخی دیگر نیز تاکید دارند که ظروف را تمیز تحویل می‌دهند و تمیز نیز تحویل می‌گیرند. در هر دو مورد بهتر است از بهداشت شرکت در زمینه شست و شو و ضد عفونتی کردن ظرف‌ها مطمئن شوید.

2-هزینه

نکته بسیار مهم بعدی در خصوص هزینه ظروف کرایه است. نوع محاسبه هزینه این ظروف را به چند شکل مختلف می‌توانید ببینید. برخی از شرکت‌ها با توجه به نوع، جنس و طرح ظرف هزینه‌های متفاوتی را دریافت می‌کنند. برخی دیگر با توجه به تعداد ظرف‌ها این هزینه را محاسبه می‌کنند و تعدادی دیگر نیز به طور کلی یک قیمت ثابت برای تمام انواع ست ظروف خود دارند. سعی کنید در هنگام انتخاب شرکت مناسب برای کرایه کردن ظرف‌ها حتما به مولفه هزینه توجه داشته باشید.

ظروف کرایه انواع و اقسام مختلف در شکل و طرح‌های گوناگونی دارند.

انواع دیگر ظروف و لوازم مورد کرایه

غالبا زمانی که صحبت از شرکت های کرایه دهنده ظرف می‌شود، فکر می‌کنیم که این نوع از شرکت ها فقط ظرف‌هایی همچون بشقاب، کاسه و…را برای اجاره دادن دارند؛ اما اینطور نیست. اجاره ظرف فقط یکی از چند موردی است که جز دستورکار این شرکت‌ها قرار دارد. موارد دیگر در ادامه بیان شده‌اند:

1-سفره عقد

سفره‌های عقدی را که در تالارها یا خانه‌ها ملاحظه می‌کنید معمولا توسط خدمات همین شرکت‌ها تهیه و طراحی می‌شوند، زیرا اگر بخواهید خودتان طراحی و چیدمان سفره عقد را به عهده بگیرید هم هزینه بسیار زیادی را بابت وسایلی که فقط یک بار استفاده می‌شوند بایستی متحمل شوید و هم آن که طراحی و چیدمان این سفره‌ها نیاز به خلاقیت و مهارت فرد یا افرادی دارد که در این زمینه تجربه دارند؛ پس بهترین کار اجاره سفره عقد است.

2-تم تولد

تم تولد در کنار ظروف کرایه برای جشن تولد به صورت مکمل یکدیگر هستند که در شرکت‌های خدماتی که مختص چنین سرویس‌هایی هستند به راحتی می‌توانید این وسایل را پیدا کنید. تم تولد شامل بادکنک آرایی، میزهای استوانه یا مکعبی، عروسک‌های تزئینی بزرگ و کوچک، شمع آرایی، صفحات بزرگ تزئینی، ظرف‌های سرو کیک و پاپ کورن که همه یک شکل هستند و…برای بزرگ‌سالان و کودکان می‌شود.

کرایه کردن ظرف های مورد نیاز مهمانی‌ها بسیار مقرون به صرفه تر از خرید آن‌ها است.

نکات مثبت ظروف کرایه

هر کار و فعالیتی که به وجود می‌آید اگر دارای مزیت و نکات مثبت نباشد در عرض مدت زمان کوتاهی منسوخ شده و مردم به دنبال آن نمی‌روند؛ اما برخی از فعالیت‌ها و خدمات همچون ظروف کرایه و سرویس دهی برای جشن‌ها و میهمانی‌ها به علت چند مزیت مهم و بزرگی که دارد بین افراد محبوب است و روز به روز هم میزان استفاده از آن بیشتر می‌شود. چندین سال قبل زمانی که خانواده‌ای مهمانی بزرگی در خانه یا باغش به راه می‌انداخت حداقل 100 الی 200 نفر مهمان را دعوت می‌کرد و مسلما به تعداد این افراد ظرف در خانه خود نداشت، به همین خاطر ناچارا از دیگران چند دست ظرف قرض می‌گرفت تا مهمانی را برگزار کند.

 امروزه ظروف یکبار مصرف وارد بازار شده و استفاده گسترده‌ای هم دارند، اما بسیاری از خانواده‌ها هستند که ظروف عادی را ترجیح می‌دهند؛ پس فایده کرایه ظروف آن است که به جای چند دست شدن ظرف‌ها یک دست ظرف کامل دارید که زیبایی سفره را نیز بیشتر می‌کند.

ظروف کرایه قدیمی همچون ظروف مسی و سفالی را نیز می‌توانید پیدا کنید و با استفاده از آنها حس خوشایندی را تجربه کنید.

سخن پایانی

تمامی موارد، مسائل، نکات مثبت و منفی و…را در خصوص ظروف کرایه برایتان توضیح و شرح دادیم. هماهنگ بودن طرح و رنگ ظروف، هزینه کمتر نسبت به دیگر موارد همچون خرید ظروف یکبار مصرف و یا خرید ظروف برای خودتان و…از جمله مزایای اجاره ظروف است.

 

خدمات مرتبط :

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *