info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی

آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی

برگزار مراسم عروسی در خفا

متاسفانه با وجود بیماری کرونا در کشور، فراز و نشیب‌های آمار مبتلایان به این ویروس و فوتی‌های ناشی از این بیماری تا کنون آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی به طور دقیق توسط مقامات و اتحادیه مرتبط، اعلام نشده است. همچنین همه روزه خبرهایی حاکی از برگزاری مراسم و مجالسی همچون: عروسی، نامزدی، تولدهای بزرگ، عزاداری و غیره در پارکینگ خانه‌ها، گاراژها، باغ‌های شخصی و خانه‌های بزرگ و ویلایی به گوش می‌رسد. متاسفانه این نوع از برگزاری مراسم، جان میزبانان و مدعوین را به خطر می‌اندازد. طبق گزارش خبرگزاری مهر، رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی اعلام کرد که در دو سال گذشته افراد بسیاری مراسم عروسی خود را در مکان‌هایی همچون گاراژ و دفترخانه‌های رسمی ازدواج جشن گرفته‌اند که متاسفانه هیچ یک از این مکان‌های مذکور، ظرفیت و فضای کافی جهت برگزاری مجالس را نداشته‌اند.  همچنین افرادی که در این مراسم‌ حضور داشتند دستورالعمل‌های بهداشتی را نیز رعایت نمی‌کردند که این امر به خودی خود معضلی اساسی بوده و در گسترش بیماری نیز تاثیر به سزایی داشته است.

تالارها باید در برگزاری مراسم تنها از یک سوم ظرفیت خود استفاده کنند. در غیر این صورت فعالیتشان غیر قانونی خواهد بود.
تالارها باید در برگزاری مراسم تنها از یک سوم ظرفیت خود استفاده کنند. در غیر این صورت فعالیتشان غیر قانونی خواهد بود.

بازگشایی تالارها با وجود محدودیت‌های شبانه

همان طورکه می‌دانید چندین ماه است جهت تردد شبانه در شهرهای مختلف محدودیت‌هایی اعمال شده است. یکی از این محدودیت‌ها، ممنوعیت تردد از ساعت 9 شب الی 4 بامداد می‌باشد. حال با توجه به این مورد، آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی مبنی بر باز شدن این مراکز می‌باشد. خبر مذکور به نوبه خود تعجب شهروندان را به علت وجود تناقضات زیاد در این زمینه برانگیخت.

در صورتی که در شرایط کنونی و همه گیری کرونا، به مسائل بهداشتی توجه نکنید ممکن است خاطره خوبی از مراسم برگزار شده در ذهن خود و مهمانان به یادگار نگذارید. آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی
در صورتی که در شرایط کنونی و همه گیری کرونا، به مسائل بهداشتی توجه نکنید ممکن است خاطره خوبی از مراسم برگزار شده در ذهن خود و مهمانان به یادگار نگذارید.

شرایط برگزاری انواع مراسم در تالارها با توجه به موج‌های پی در پی کرونا

جهت برگزاری انواع مراسم در زمان بازگشایی تالارها، ستاد ملی مبارزه با کرونا، دستورالعمل‌هایی در این خصوص ارائه داده است که عبارتند از:

 1. در مراسم‌ها و مجالس از روبوسی، دست دادن، در آغوش کشیدن یک دیگر جداً خودداری نمایید.
 2. تالارها در این مدت باید از ظروف یک بار مصرف جهت پذیرایی از مهمانان استفاده نمایند.
 3. عروس و داماد و تمامی مهمانان باید در طول مراسم حتماً ماسک داشته باشند.
 4. مهمانان باید مواد ضد عفونی کننده همراه خود داشته باشند و قبل از سرو شام و یا خوراکی‌های دیگر دستان خود و کودکان را ضد عفونی کنند.
 5. در این گونه مراسم و مجالس‌ها باید توجه ویژه به کودکان داشته باشید زیرا آن‌ها وخامت اوضاع را درک نکرده و مشغول بازی هستند.
 6. طی موارد گفته شده در آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی تعداد مدعوین نباید  بیش از 50 نفر باشد.
 7. لازم به ذکر است که در مراسم‌ها افراد باید فاصله اجتماعی را رعایت کرده و نزدیک به هم قرار نگیرند.
 8. اگر فردی علائم خفیف سرما خوردگی، آب ریزش بینی، بدن درد، سردرد و غیره را داشت به هیچ عنوان در مجلس دعوت شده حضور پیدا نکند.
 9. تالارها موظف‌اند قبل و بعد از برگزاری هر مراسم دست گیره‌ها، صندلی‌ها، میزها و وسایل موجود در تالار را ضد عفونی کنند.
 10. مراکز مذکور باید از خدمتکاران موجود در مجموعه خود، تست کرونا گرفته و قبل از هر مراسم از سلامت همه آنان اطمینان حاصل نمایند.
 11. مستخدمین موظف‌اند به نظافت سرویس‌های بهداشتی مجموعه، بیش از پیش توجه داشته باشند.
 12. پیشنهاد می‌شود اگر قصد هدیه دادن به عروس و داماد را دارید از پول نقد استفاده نکنید زیرا منبع آلودگی می‌باشد.
باید قبل از رزرو تالار از وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط کارمندان و کارگران آن مطلع و آگاه شوید تا خطر ابتلا به کرونا را به حداقل برسانید. آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی
باید قبل از رزرو تالار از وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط کارمندان و کارگران آن مطلع و آگاه شوید تا خطر ابتلا به کرونا را به حداقل برسانید.
 1. طبق موارد ذکر شده در آخرین اخبار بازگشایی تالارهای عروسی بهتر این است که ساعت مراسم را کوتاه‌تر از حالت عادی قرار دهید زیرا هر چقدر افراد در محیط‌های شلوغ قرار داشته باشند احتمال ابتلا به کرونا نیز بیش‌تر خواهد شد.
 2. در طول مراسم توصیه می‌شود اگر برای افراد مقدور بود مرتباً دست‌های خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه بشویند.
 3. باید تمامی مستخدمین موجود در تالارها ماسک و دست کش داشته باشند و اصول بهداشتی را با دقت رعایت کنند.

مقالات مرتبط :

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *