info@etalar-teh.ir

راه ارتباط با ما

021-88535255-8

تماس با ما

 برگزاری مراسم و کارت عروسی کرونایی

برگزاری مراسم و کارت عروسی کرونایی

مقدمه

همانطور که مطلع هستید با همه­گیری و شیوع گسترده ویروس کرونا زندگی روزمره بسیاری از مردم تحت تاثیر این بیماری منحوس، دست­خوش تغییرات زیادی شده است؛ این بیماری بسیاری از مشاغل، فعالیت­ها و برنامه­ریزی­های افراد را در زندگی مختل و با مشکل روبه برو کرده است. یکی از مهم­­ترین مسائلی که با شیوع بیماری کرونا دستخوش تغییر شد، نحوه برگزاری مراسم ­های جشن و عروسی در پاندمی کرونا می­باشد. بسیاری از زوج­های جوان به جهت رعایت مسائل بهداشتی و قطع زنجیره کرونا زندگی مشترک خود را بدون برگزاری مراسم عروسی آغاز می­نمایند و با انجام ایده­های نو به این امر می­پردازند. به همین منظور در ادامه مطلب قصد داریم به چند ایده از برگزاری مراسم عروسی در کرونا و ایده­­ی کارت عروسی کرونایی بپردازیم.

 

چند ایده جالب به جای برگزاری مراسم عروسی در پاندمی کرونا 

متاسفانه بیماری کرونا ویروسی بسیار خطرناک است که با برگزاری مراسم و جشن و جمع شدن تعدادزیادی از افراد در یک محیط، خطر انتقال ویروس تا حد زیادی افزایش پیدا می­کند. بنابراین توصیه می­شود که زوج­های جوان به جای برگزاری مراسم­عروسی، از ایده­های نو در این باب بهره ببرند؛ به عنوان مثال پوشیدن لباس عروس و دامادی، رفتن به آرایشگاه و گرفتن عکس­های فرمالیته برای ثبت خاطره شیرین عروسی، بارعایت کامل پروتکل­های بهداشتی امکان پذیر می­باشد. برگزاری مراسم عروسی یا جشن سالگرد ازدواج درخور و باب میل، بعد از اتمام ویروس کرونا. همچنین ایده جالب دیگری که بعضی از زوج­ها این روزها آن­را اجرا کردند؛ برگزاری آنلاین مراسم عروسی است به شکلی که دوستان و نزدیکان عروس و داماد به صورت مجازی شاهد ازدواج و پیوند مبارک آن­ها خواهند بودند. یکی دیگر از ایده­های بسیار جالب و خلاقانه در دوران کرونا به جای برگزاری مراسم، تهیه کارت عروسی کرونایی توسط زوج­های جوان به جهت اطلاع رسانی خبر ازدواجشان به دوستان و آشنایان می­باشد.

استفاده از ایده¬های نو به¬جای برگزاری مراسم عروسی در دوران کرونا
استفاده از ایده¬های نو به¬جای برگزاری مراسم عروسی در دوران کرونا

 ایده­ های جالب و خلاقانه کارت عروسی کرونایی

همانطور که پیش­تر به آن اشاره کردیم برگزاری مراسم در دوران کرونا به جهت قدرت انتقال سریع و خطر بالا شایسته نیست؛ بنابراین زوج­های جوان به جای برگزاری جشن با تهیه کارت عروسی خلاقانه، اقوام، دوستان و آشنایان را از پیوند و آغاز زندگی مشترک خود مطلع می­سازند. در ادامه به تعدادی از متن­های کارت عروسی کرونایی اشاره می­کنیم

متن کارت عروسی یک زوج مشهدی در دوران کرونا به این شرح است: زیباتر می­شد که سرآغاز زندگی مشترکمان را با حضور گرم شما شریک می­شدیم، اما زیباترین آرزو ما سلامتی شما می­باشد، جشن و پایکوبی بماند برای روزهای بهتر؛ باشد که دعای خیر شما بدرقه راهمان گردد و با آرزوهای خوب شما زندگی مشترکمان را آغاز کنیم.

اقدام بسیار جالب و پسندیده­ی یک زوج اندیمشکی که  در کارت عروسی­شان درج کردند به این شرح است:« ما هم بنا داشتیم با برگزاری جشن عروسی، سرآغاز زندگی مشترکمان را با حضور گرم شما جشن بگیریم، اما تصمیم گرفتیم تا شوق این میثاق جاودانه را با لبخند بیماران نیازمند پیوند بزنیم، پس هزینه مراسم را در این راه اهدا خواهیم کرد»

جالب است بدانید که بعضی از زوج­ها دست به اقدامی عجیب در ارائه کارت عروسی کرونایی زدند؛ آن­ها ضمن اطلاع­رسانی آغاز زندگی مشترکشان، شماره کارتی را برای دریافت هدیه ازدواج در آن درج کرده­اند. که شرح آن برای شما خالی از لطف نیست.«کاش حال کشورمان خوب بود تا جشن مفصلی در کنار شما عزیزان برگزار و شما را در شادی خویش شریک می­کردیم، اکنون به جای دعوت شما به جشن ازدواجمان شمارا به ماندن در خانه دعوت می­نمایم، باشد که دعای خیر شما شادی بخش زندگی سبزمان باشد؛ سلامت همه شما آرزوی قلبی ما می­باشد.

کارت عروسی جالب کرونایی
کارت عروسی جالب کرونایی

جمع بندی و کلام آخر

امروزه با شیوع و همه گیری ویروس منحوس کرونا، برنامه بسیاری از زوج­های جوانی که قصد شروع زندگی مشترک را داشتند دستخوش تغییرات چشم­گیری شد. عده ای از برگزاری مراسم عروسی منصرف شده وتنها به گرفتن عکس و فیلم فرمالیته اکتفا کردند و زندگی مشترکشان را آغاز کردند. همچنین بسیاری از زوج­های جوان در اقدامی پسندیده با اطلاع رسانی از طریق کارت عروسی کرونایی هزینه مراسم ازدواجشان را به بیماران یا افراد نیازمند تقدیم کردند. توصیه ما به شما زوج­های جوان این است که به جهت قطع زنجیره انتقال کرونا تا زمان نابودی این ویروس خطرناک، از برگزاری جشن و مراسم، حتی‌الامکان خودداری کنید و برگزاری آن­را به زمانی مناسب­تر موکول فرمایید.

مقالات مرتبط :

 

راه های ارتباطی با ما:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *